Шахраї на ринку автоперевезень України

  1. У Паневезького районі затримана дуже велика партія контрабандних сигарет
  2. На кордоні з Польщею затримано партію контрабандних сигарет вартістю майже в 2 млн євро
  3. На кордоні з Польщею митники затримали майже 22 тонни контрабандного палива
  4. У порожніх дошках митники виявили величезну партію контрабандних сигарет
  5. Чи не лосось, а контрабанда: в Кріжкальнісе митники затримали велику партію контрабандних сигарет

Відділом безпеки Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) отримано інформацію про те, що на ринку міжнародних перевезень вантажів з початку серпня цього року активно діє група шахраїв, які укладають фіктивні договори з перевізниками, використовуючи реквізити існуючих сумлінних експедиторських фірм і підприємств.

Після доставки вантажів замовникам, кошти за виконану роботу переводяться на банківську картку, відкриту на підставний паспорт.

Встановлено 5 фактів шахрайства злочинцями, які використовують дані ТОВ «Зв'язок електро-буд» м Бровари тел. 045 947-25-93 та 044 361-10-32, директор Барланіцкій Микола Петрович. Банківська картка - відділення Приват банка в м Теплогірськ Луганської області на прізвище Бережний Микола Юрійович. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактами шахрайства.

Вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактами шахрайства

У Паневезького районі затримана дуже велика партія контрабандних сигарет

В останні дні минулого року у поліцейських і митників Паневезького району було багато роботи - з 17-го до 21-го грудня вони проводили підрахунок найбільшої партії контрабандних сигарет. Виявилося, що цілих 1 329 коробок (664 тис. Пачок) контрабандних сигарет до Литви намагався провезти громадянин Білорусі, причому досить зухвалим чином - коробки з цигарками були замасковані всього лише кількома дерев'яними дошками.

2019-01-02 1 177

На кордоні з Польщею затримано партію контрабандних сигарет вартістю майже в 2 млн євро

19-го листопада литовські митники закінчили підрахунок вмісту великої партії контрабандних сигарет, затриманої на минулого тижня на ППК в Кальварії. 641 тис. Пачок білоруських цигарок вартістю майже в 2 млн євро призначалися для «експорту» в Західну Європу. Контрабандний вантаж був прихований за полістирольними мішками.

2018-11-21 1 211

На кордоні з Польщею митники затримали майже 22 тонни контрабандного палива

Співробітники Кримінальної служби митниці, за підтримки колег з Служби охорони державного кордону, на польсько-литовському кордоні затримали вантажний автомобіль з 26 пластиковими ємностями, в якому знаходилося контрабандне паливо. Майже 22 тонни дизельного палива повинні були потрапити в Литву під виглядом мастила.

2018-07-27 635

У порожніх дошках митники виявили величезну партію контрабандних сигарет

В понеділок увечері співробітники ППК в Шальчининкай затримали вантажний автомобіль, в якому знаходилася велика партія контрабандних сигарет. Тисячі пачок з цигарками були виявлені за допомогою мобільної системи рентгенівського контролю. Нелегальні тютюнові вироби були заховані у вантажі порожніх дощок. Точна кількість контрабандного товару поки невідомо, так як все ще проводяться складні демонтажні роботи.

2018-05-09 1 311

Чи не лосось, а контрабанда: в Кріжкальнісе митники затримали велику партію контрабандних сигарет

Минулого тижня, на АЗС поруч з Кріжкальнісом, митники затримали вантажний автомобіль, в якому знаходилася партія контрабандних сигарет (вартістю майже в 1,5 млн євро). Досвідчені митники контрабанду - в прямому сенсі слова - виявили ... по запаху. Коли вони відкрили двері напівпричепа-рефрижератора, то замість запаху задекларованого вантажу риби вони відчули гострий запах тютюну. Рентгенівська перевірка розвіяла всі сумніви: у вантажному автомобілі знаходилося 480 тис. Пачок сигарет. Передбачається, що сигарети прибутку в Литву з нелегальною фабрики в Латвії.

2018-03-20 673