Перевезення Дніпропетровськ - Київ - Львів

  1. Розклад маршрутних рейсів експрес Дніпропетровськ - Львів:

Продаж квитків можлива як на нашому сайті, після вибору потрібного автобусного рейсу (по парних числах з Дніпропетровська, по непарних зі Львова) або забронювати квиток у менеджера нашої компанії і оплатити його при посадці

Продаж квитків можлива як на нашому сайті, після вибору потрібного автобусного рейсу (по парних числах з Дніпропетровська, по непарних зі Львова) або забронювати квиток у менеджера нашої компанії і оплатити його при посадці. При попередньому плануванні поїздки, можна замовити квитки на автобус, мікроавтобус Дніпропетровськ - Львів або Львів-Дніпропетровськ на сайті, при цьому заощадити час і гроші.

Квиток, на автобусний рейс, що прямував за маршрутом Дніпропетровськ - Львів, необхідно оплачувати заздалегідь, при цьому на рейсі можлива покупка квитка до Києва або з Києва в Львів який буде на маршруті. Висадка - посадка пасажирів в інших містах строго регламентована, тобто виходити можна тільки на спеціально обладнаному місці.

Квитки на автобус, мікроавтобус в Львів з Дніпропетровська або зі Львова в Днепрпетровск продаються онлайн з оформленням за технологією електронного квитка після реєстрації контактних даних пасажира або при посадці.

Замовлений квиток буде оформлений тільки після повної оплати або передоплати або бронюванні через наш сайт або в телефонному режимі. Якщо оформляти замовлення квитка на сайті, то після оплати повної вартості проїзного документа в Львів, за пасажиром буде закріплено місце в автобусі або мікроавтобусі.

На сайті надається можливість купити квиток на маршрутку, автобус в Львів - онлайн по Інтернет, перебуваючи в будь-якому іншому місті, що особливо зручно для пасажирів, які ненадовго заїжджають в інші міста.

Для зручності пропонуються різні способи оформлення квитків: заздалегідь забронювати квиток на сайті, а оплачувати в банку за номером замовлення, також пропонується оплата в платіжному терміналі або миттєва покупка за допомогою банківської карти на сайті.

Квитки в Львів продаються за попереднім замовленням, для цього потрібно пройти процедуру оформлення, з внесенням персональних даних пасажира, ввести номер телефону і e-mail для отримання бланка замовлення.

За допомогою додаткової функції можна оформити квитки на зворотний рейс Львів - Дніпропетровськ, що дозволить точно спланувати проїзд на автобусі зі Львова. Беручи до уваги інтенсивність пасажирських перевезень, у кожного пасажира буде можливість вибирати один з декількох рейсів автобусів Львів-Дніпропетровськ, при цьому як за ціною, так і по часу в дорозі.

Адреси автовокзалів для висадки та посадки пасажирів будуть записані в квитку, а кожен пасажир перед купівлею квитка в Львів може отримати додаткову інформацію в колл-центрі або зробити запит на отримання довідкової інформації про рейси до Дніпропетровська.

Маршрутні рейси автобусів в Львів з Дніпропетровська можуть мати різні міста відправлення (наприклад, проїжджаючі транзитні рейси), при цьому в залежності від маршруту, автобуси можуть заїжджати в інші міста, ніж на прямих рейсах.

Львів є дуже популярним напрямком для поїздки, пасажирського перевезення, відповідно найчастіше пасажири купують квитки на автобус саме до центрального автовокзалу міста, а далі на інших видах транспорту добираються в потрібні пункти призначення.

На кожен маршрут видана ліцензія на пасажирські перевезення для автобусів далекого прямування. На кожен автобус до Дніпропетровська видано дозвіл (ліцензія) на експлуатацію транспортного засобу для пасажирських перевезень.

Пасажирам забороняється залишати автобус на проміжних автостанціях крім випадків відвідування санітарного вузла під час регламентованої зупинки. Водій може заздалегідь оголошувати час зупинки, за винятком непередбачених ситуацій.

В деякі періоди (відпускний сезон або свята) спостерігається підвищення пасажиропотоку в Україні, тому квитки на рейс Львів - Дніпропетровськ, краще замовляти заздалегідь, адже тільки так можна перестрахуватися в період підвищеного попиту.

При використанні пошукового модуля на сайті можна отримати точну інформацію про ціну квитка, часу в дорозі, адресу автовокзалу відправлення автобусних рейсів і відповідно адресу автостанції прибуття. Не варто забувати, що вартість проїзду залежить від сезону, тому ціна квитків на автобус Дніпропетровськ-Львів - 500 гривень може змінюватися на різних рейсах в різні пори року.

Між усіма містами і обласними центрами України існує розвинена мережа пасажирського транспорту, і завжди можна підібрати саме той транспорт, який найбільш зручний за часом і вартості проїзду. Купити ЖД квитки в Львів з Інтернет можна майже з будь-якого міста, також продаються авіаквитки з прибуттям в найближчий аеропорт, але для надійності, краще завжди замовляти квитки заздалегідь.

Основною перевагою поїздки на автобусі або мікроавтобусі в Львів є можливість термінового від'їзду, адже в більшості випадків можна купити квитки на автобус з Дніпропетровська в Львів навіть у день виїзду з автовокзалу. Пасажирські перевезення з Дніпропетровська в інші міста України, також можна уточнити на сайті. Автобуси, мікроавтобуси з Дніпропетровська в Львів відправляються від кас Цирку.

Мобільність і оперативність автобусного пасажирського транспорту, а також низька ціна квитків дають можливість пасажирам вибирати для різних поїздок різні види транспорту, але все ж, тільки автобусні маршрути дозволяють доїхати в усі, навіть найменші населені пункти України, при цьому з більшості обласних центрів.

Протяжність маршруту експрес Дніпропетровськ-Київ-Львів 1026 км.

Маршрут Дніпропетровськ - Кобеляки (Полтавська область) - Хорол (Полтавська область) - Пирятин (Полтавська область) - Бориспіль (Київська область) - Київ - Житомир - Рівне - Броди (Львівська облать) - Львів.

Час в дорозі до 16 годин.

Розклад маршрутних рейсів експрес Дніпропетровськ - Львів:

Вівторок Дніпропетровськ - Київ - Львів

Серед Левів - Київ - Дніпропетровськ

П'ятниця Дніпропетровськ - Київ - Львів

воскресіння Львів -Кіев- Дніпропетровськ

воскресіння Львів -Кіев- Дніпропетровськ

Телефони для довідки, бронюванні, придбати квиток Дніпропетровськ - Львів :

+38 (067) 528-8555, +38 (063) 747-2747, +38 (050) 601-60-20 або на сайті