Як відкрити бізнес з перевезення вантажів

  1. Організація бізнесу з вантажоперевезень
  2. Як відкрити бізнес з вантажоперевезень з нуля: Пошук клієнтів
  3. Бізнес по перевезенню вантажів: розраховуємо вартість послуг
  4. Як відкрити бізнес з перевезення вантажів: Проблеми з фінансовою частиною
  5. Як підібрати назву для компанії

Найбільш затребуваним бізнесом в Росії вважається бізнес з перевезення вантажів. Однак щоб зайнятися такою справою, потрібно скласти професійний бізнес-план і вивчити деякі деталі. Крім того, для відкриття такої підприємницької діяльності потрібно стартовий капітал. Тому сьогодні за допомогою цієї публікації ми дізнаємося як правильно почати бізнес з перевезення вантажів.

Без вантажного автомобіля простій людині складно здійснити переїзд на нове місце проживання або транспортування великогабаритних вантажів. Тому кожен підприємець, який вирішив зайнятися подібною справою повинен в першу чергу придбати вантажний автомобіль. Крім цього, потрібно подбати і про інші моменти.

Без спеціальної ліцензії здійснювати перевезення вантажів не рекомендується. В іншому випадку такі дії будуть вважатися нелегальними. І за це зазвичай передбачається штраф, який може досягати кілька сотень тисяч рублів. І тому щоб не платити значні штрафи, потрібно подібний бізнес зробити законним. Для цієї мети необхідно оформити всі важливі документи, які варто отримати в спеціальних організаціях свого міста.

Потрібно сказати, що для відкриття бізнесу з вантажоперевезень обов'язково потрібна ліцензія. І про це повинен пам'ятати кожен підприємець з Росії. Однак на території України ця процедура вважається необов'язковою. Бізнес з вантажоперевезень на цій території можна відкрити навіть без цього документа.

Бізнес з вантажоперевезень на цій території можна відкрити навіть без цього документа

Організація бізнесу з вантажоперевезень

Вище вже говорилося про те, що бізнес з вантажоперевезень не може існувати без сучасного і справного вантажного автомобіля. Тому після отримання ліцензії, варто зайнятися придбанням транспортного засобу. Потрібно зауважити, що придбання транспорту - це вкрай відповідальний і витратний процес. Тому тут необхідно розраховувати на свої кошти. Якщо стартовий капітал дозволяє, то автомобіль для вантажоперевезень купується за гроші. Якщо немає коштів на покупку автомобіля, то транспортний засіб можна взяти в оренду в спеціальній компанії. Платити за оренду транспортного засобу дуже просто. Для цього перш за все складається договір, в якому прописуються всі умови. Після чого за використання транспорту щомісяця платиться встановлена ​​сума.

Прочитайте також статтю: Автомобільний бізнес для початківців

Є ще один спосіб придбання вантажного автомобіля. Наприклад, авто для бізнесу можна купити в кредит. Варто зауважити, що сьогодні отримати кредит дуже просто. Виявляється, багато компаній пропонують для своїх клієнтів вигідні умови для співпраці.

Загалом, щоб обзавестися особистим транспортом, потрібно продумати всі варіанти. Якщо цього не зробити, то можна прийняти неправильне рішення, яке може серйозно підірвати бізнес.

Якщо ви бажаєте «з розумом» витратити свої гроші на придбання автомобіля, то необхідно зустрітися з фахівцем, який надасть грамотну консультацію і підбере для вас ідеальний варіант. Потрібно сказати, що за консультацію фахівця доведеться заплатити реальні гроші. Однак хвилюватися не потрібно! Адже такий візит дозволить зробити правильний вибір і принесе в подальшому для вашого бізнесу хороший прибуток.

Як відкрити бізнес з вантажоперевезень з нуля: Пошук клієнтів

Перших клієнтів знайти дуже просто. І в цій ситуації надати хорошу допомогу може інтернет, де є можливість розмістити безкоштовне оголошення. Варто сказати, що такий варіант реклами є не дуже грамотним рішенням. І все тому що на подібних майданчиках існує велика конкуренція. Тому для залучення перших клієнтів доведеться ставити дуже низьку ціну. Звідси випливає, що з такою рекламою можна отримати порівняно невелику прибуток. Більш того, за допомогою таких порталів не вийде знайти постійних клієнтів. Тому нові замовлення з вантажоперевезень доведеться шукати постійно.

Подібні сервіси не найкраще рішення, але якщо ви не знаєте як почати бізнес з вантажоперевезень, то пошук клієнтів через такі майданчики стане хорошим стартом. Адже в такому випадку є можливість спробувати свої сили і оцінити результат виконаної роботи.

Бізнес по перевезенню вантажів: розраховуємо вартість послуг

Щоб розрахувати вартість подібних послуг з вантажоперевезень, потрібно проробити колосальну роботу. Отже, щоб знайти ідеальну ціну слід розрахувати всі витрати. В цьому випадку потрібно враховувати: вартість ремонту машин і їх обслуговування, витрата палива, транспортний податок і інші фактори. Крім цього, важливо прорахувати і інші моменти, які можуть вплинути на вартість послуги. Наприклад, ціна послуги може збільшитися якщо перевезення вантажу буде здійснюватися на далекі відстані. Підприємцю потрібно пам'ятати що замовлення з перевезення вантажів в сусідні міста можуть з'являтися досить часто. Тому після доставки вантажу, важливо знайти інше замовлення для зворотної дороги. Поїздки просто так, можуть запросто звести прибуток подібного бізнесу до нуля.

Щоб грамотно вести бізнес з вантажоперевезень потрібно подбати про організацію диспетчерської служби. Для цієї мети варто взяти на роботу кілька диспетчерів, які прийматимуть виклики і розподіляти замовлення.

Для цієї мети варто взяти на роботу кілька диспетчерів, які прийматимуть виклики і розподіляти замовлення

Як відкрити бізнес з перевезення вантажів: Проблеми з фінансовою частиною

Грошові труднощі можуть відчувати різні транспортні компанії. Зазвичай такі проблеми трапляються в самий невідповідний момент. Досить часто подібні труднощі створюють замовники, які своєчасно не оплачують надані послуги. Іноді, за надану послугу підприємцю доводиться чекати оплату кілька місяців. Грошові проблеми можуть виникнути через серйозні витрат на ремонт і на обслуговування автомобілів. Тому якщо ваш бізнес стрімко зростає, то потрібно очікувати того, що витрати можуть перевищити доходи компанії. І якщо закінчаться гроші, то бізнес з вантажоперевезень, може зупинитися, на певний час. Але якщо припинити свою діяльність на деякий час, то можна втратити своїх клієнтів. Тому щоб не виникло проблем з фінансуванням компанії, необхідно вирішити подібні труднощі з допомогою факторингу для вантажоперевезень. Така компанія дозволить отримати миттєво гроші і не чекати виплат від своїх замовників.

Робочий персонал

Щоб повністю відповісти на питання як відкрити бізнес з перевезення вантажів, потрібно розібратися з робочим персоналом. В цьому випадку необхідно зрозуміти, чи вийде впоратися з таким бізнесом самостійно або знадобитися додаткова допомога. Крім того, потрібно грамотно оцінювати можливості своєї фірми. Наприклад, якщо в компанії працює всього лише одна машина, то немає сенсу наймати десяток людей, які будуть просиджувати без роботи. В цьому випадку з роллю водія впоратися можна і своїми силами. Але якщо в компанії знаходиться понад 10 автомобілів, то для перевезення вантажів знадобиться додаткова допомога від грамотних водіїв.

Грамотну роботу компанії буде контролювати генеральний директор. Однак знадобиться людина, яка буде виконувати роль менеджера з продажу. Менеджер співпрацюватиме з клієнтами і замовниками. А нові замовлення буде шукати диспетчер.

Але важливу роботу в організації з вантажоперевезень все ж виконують водії. Для успішної роботи на одну вантажівку рекомендується приймати двох водіїв. Такий підхід дозволить не витрачати час на зупинки і відпочинок водія. При вантажоперевезеннях на далекі відстані водії будуть змінювати один одного. А з цього випливає, що час на перевезення вантажу скоротиться в 2 рази.

А з цього випливає, що час на перевезення вантажу скоротиться в 2 рази

Як підібрати назву для компанії

Ця публікація дозволить відповісти на питання як розпочати бізнес з вантажоперевезень. Однак на закінчення потрібно розповісти про те, як підібрати назву для компанії. Фірма з вантажоперевезень повинна мати серйозне і запам'ятовуються назву. У назві рекомендується використовувати наступні приставки:

  1. «Експрес».
  2. «Транс».
  3. «Транспорт».

Ці приставки використовуються найчастіше для назви фірм. Групувати їх можна в абсолютно будь-якому порядку. Варто зауважити, що для компанії необхідно придумати унікальну назву. Тому при виборі назви можна використовувати найменування фірм конкурентів.