стерилізація

  1. стерилізація Кожен сучасний салон краси повинен мати в своєму арсеналі обладнання для дезінфекції...
  2. Основні методи стерилізації та дезінфекції
  3. Купити засоби та прилади для дезінфекції

стерилізація

Кожен сучасний салон краси повинен мати в своєму арсеналі обладнання для дезінфекції та стерилізації інструментів. Але це стосується не тільки салонів, але і майстрів, які надають свої послуги на дому. Дуже важливим атрибутом вважаються стерилізатори для багаторазових манікюрних інструментів - пилок, ножнічек , Щипців, лопаточок , І інших інструментів. Дотримання гігієни інструментів з якими працюють майстри - це безсумнівно запорука гарної репутації салону і високої кваліфікації майстрів. Стерилізатори і дезінфікуючі засоби для манікюрних інструментів гарантують чистоту і своєчасну профілактику приладів. Всі матеріали і інструменти для стерилізації можна придбати в нашому магазині Tufishop. Кожен сучасний салон краси повинен мати в своєму арсеналі обладнання для дезінфекції та стерилізації інструментів

Засоби для дезінфекції інструментів

Стерилізатори для манікюрних інструментів бувають різних видів: кварцові стерилізатори , ультрафіолетові стерилізатори , ультразвукові стерилізатори , сухожарові шафи . Ультразвуковий стерилізатор - застосовується для очищення не великих в обсязі предметів - фрез та інших інструментів для обробки нігтів. Очищення відбувається за рахунок ультразвукових хвиль, вони змушують рідина в ємності вібрувати, завдяки чому інструменти очищаються навіть у важкодоступних місцях. УФ - стерилізатори, очищають за рахунок ультрафіолетового світла. За часом дана обробка займає близько 40 хвилин. Також такий стерилізатор використовують для зберігання інструментів, уникаючи попадання пили. Гласперленовий стерилізатори (кварцові) - знезаражують інструменти за рахунок впливу на них високих температур. В обробці бере участь тільки робоча частина інструментів. Дно такого приладу заповнюється кульками, за рахунок чого можна услішать таку назву як - кульковий стерилізатор.

Також величезною популярністю користуються засоби для дезінфекції інструментів. На сьогоднішній день їх існує дуже багато. Одним з найпопулярніших є Бациллол. З його допомогою можна легко обробляти і дезінфікувати невеликі поверхні, які не бояться впливу спирту. Це всілякі манікюрні столики, візки та інше обладнання. Крім Бациллол існує ще маса хороших дезінфікуючих засобів, таких як: біолонг , корзолекс, Сурфаніос , Бланідас .

Не тільки інструменти вимагають дезінфекція, дезінфекція шкіри також дуже важлива. Варто обов'язково перед процедурою манікюру продезінфікувати руки клієнта. Серед таких засобів популярністю користується біолонг. Це сильний антисептик властивості в ньому поєднуються з високою гіпоалергенність, що важливо у випадках якщо потрібно постійно дбати про чистоту шкіри працівників лікувального закладу. Також в нашому інтернет-магазині є такі засоби для дезінфекції рук як: Аніосгель , Кутасепт , Стериліум , БАКТОЛІН .

Основні методи стерилізації та дезінфекції

Дезінфекція - процедура, яка полягає у знищенні мікробів на об'єктах зовнішнього середовища. До об'єктів зовнішнього середовища можна віднести шкіру рук і ніг клієнта, руки майстра, інструменти за допомогою яких проводиться процедура, робочу поверхню. Процедуру стерилізації можна поділити на кілька етапів: попереднє очищення, дезінфекція та звичайно ж сама стерилізація.

Всі знають, що багаторазові інструменти будь-то салон краси або приватний кабінет, повинні бути чистимо постійно. Не вимагають дезінфекції тільки одноразові матеріали. Останнім часом їх дуже часто купують, адже це допомагає поліпшити роботу салону і зробити все чисто і красиво. Якщо ж говорити про інструментах, то найкраще купувати їх з тим розрахунком, щоб вони легко піддавалися стерилізації.

Інструменти можна стерилізувати двома способами: термічним і хімічним. З використанням чого можна провести якісну стерилізацію:

Сухожар. Даний прилад нагадує духовку, він може нагріватися до температури в 180 градусів. Утворений всередині повітря призводить до висихання бактеріальних клітин. Один мінус такої стерилізації полягає в тому, що вона повністю вбиває всі мікроби через 10-11 годин. Але цей метод дуже ефективний, і коли клієнти бачать в салоні сухожарові шафі, то безсумнівно переконуються в тому, що всі інструменти стерильні і не принесуть їм шкоди.

Гласперленовий стерилізатор. Один з найшвидших методів стерилізації інструментів. Прилад являє собою не велику ємність, яку наповнюють спеціальними кульками для стерилізації. Один мінус такої стерилізації полягає в тому, що стерилізується тільки та частина інструменту, яка занурена в ємність. Найчастіше такий прилад використовують для обробки манікюрних інструментів.

Мінус двох вище перерахованих способів стерилізації полягає в тому, що вони не щадять робочі інструменти. Робоча частина ножиць може швидко затупитися під впливом високих температур. Але, є ще один метод - термічний. Його можна здійснити використовуючи автоклав . Буквально за 15-40 хвилин можна вбити всі мікроби утворилися на інструменті, просто за допомогою пари. Мінус двох вище перерахованих способів стерилізації полягає в тому, що вони не щадять робочі інструменти

Хімічні засоби. Хімічна стерилізація, так само як і дезінфекція, передбачає замочування інструментів в спеціальних засобах. Якісну хімічну очистку інструментів провести в салоні краси буде утруднено, так як це буде неприємний запах у всьому приміщенні. Також для даної процедури потрібно спеціальний одяг, щоб руки не обпекти або ж розчин не потрапив на одяг або взуття.

Купити засоби та прилади для дезінфекції

Дезінфікуючі засоби - це та продукція, яка обов'язково повинна бути в кожному салоні. Для того, щоб купити дезінфікуючі засоби для манікюрних інструментів, варто звернутися в інтернет-магазин TUFISHOP. Ми пропонуємо Вам величезний вибір засобів для стерилізації та дезінфекції за доступними цінами і високої якості. Крім стерилізаторів, засобів для дезінфекції інструментів і шкіри, а нашому асортименті є: кровоспинні засоби , ємності для стерилізації , Опромінювачі і багато іншого товару. Телефонуйте нам і ми відповімо на всі Ваші запитання.