Купити стерилізатори для манікюрних інструментів в інтернет-магазині «КрасоткаПро»

 1. Про стерилізаторах для манікюрних інструментів, випромінюючих ультрафіолет Даний апарат має низку...
 2. Вас також можуть зацікавити:

Про стерилізаторах для манікюрних інструментів, випромінюючих ультрафіолет

Даний апарат має низку безсумнівних переваг, які обумовлюють його популярність серед користувачів:

 • Ви зможете обробляти будь-які інструменти, виготовлені не тільки з жароміцних металевих сплавів, а й з пластмаси і будь-яких інших відповідних матеріалів. Вплив ультрафіолетовим випромінюванням ніяк не вплине на їх якість.
 • Стерилізатор для манікюрних інструментів UV хороший для додаткової обробки інструментів і їх зберігання до наступного застосування.
 • Після того, як лампи УФ стерилізатора для манікюрних інструментів вийдуть з ладу, їх можна без проблем замінити на нові, які коштують не так дорого.
 • Даний вид стерилізаторів є бюджетним варіантом.

Низька вартість пояснюється наступними причинами:

 1. Він проводить обробку ультрафіолетовим випромінюванням. Тому апарат підходить для знищення грибків і небезпечних бактерій, але ніяк не вірусів, що передаються через кров.
 2. Через відсутність проникаючої здатності випромінювання стерилізація проводиться по черзі на кожній стороні інструментів. Вам потрібно їх повністю розкрити, забезпечивши повний доступ до робочої поверхні. Попередньо обов'язково замочіть інструменти в дезинфицирующем засобі.
 3. З огляду на вищеописаної специфіки стерилізатор для манікюрних інструментів робить обробку протягом довгого часу. Вся процедура займає близько півгодини, а в деяких випадках - і сорок хвилин.

Якщо вас цікавлять конкретні торговельні марки, то одними з найкращих вважаються апарати від Planet Nails. Моделі розташовані в широкому ціновому діапазоні - можна знайти і доступні для середнього класу, і дорогі. Всі апарати - високої якості, різні лише технічні характеристики.

Тим, хто має в своєму розпорядженні обмеженим бюджетом або проводить манікюр в домашніх умовах, ми б порекомендували звернути увагу на модель MiniGer. Мала ємність пристрою дозволяє обробляти тільки пилочки і ріжучі манікюрні інструменти.

Більш дорогі, але і більш зручні стерилізатори Planet Nails - Germix SB-1002. У них можуть додатково оброблятися і зберігатися гребінця, ножиці і манікюрні ванни.

Апарати для високотемпературної стерилізації

Найбільш часто сьогодні використовуються кулькові моделі.

Серед переліку їх незаперечних переваг можна відзначити наступні:

 • Ці пристрої знищують всіх хвороботворних бактерій, грибків і вірусів. Тому їх з легкістю можна застосовувати для обробки манікюрних інструментів і деталей апаратів, які порушують цілісність шкірного покриву.
 • Високотемпературне вплив дозволяє уникнути корозії металів. Вирішивши купити манікюрний стерилізатор даного типу, ви будете позбавлені від необхідності попередньо обробляти інструменти в дезинфицирующем розчині, що і є основною причиною руйнування металевих частин.
 • Більшість професіоналів користуються саме цим пристроєм через неймовірній швидкості обробки. Вам достатньо помістити деталі в контейнер, і вже через 5-15 секунд вони будуть повністю готові до використання.
 • Кульковий стерилізатор для манікюрних інструментів може працювати протягом цілого дня. Це особливо важливо для пошуку підходу до складних клієнтам, які хочуть своїми очима переконатися в тому, що насадки для педикюру дійсно оброблені і не принесуть їх здоров'ю ніякої шкоди.
 • Моделі відрізняються вражаючою довговічністю, єдина деталь, яка потребує щорічної заміни - кварцові кульки. Втім, при покупці кульок для манікюрного стерилізатора ціна вас не шокує, а приємно здивує.

Що ж до недоліків, то виявлений лише один явний мінус, але для деяких майстрів або новачків він може стати вирішальним і змусить відмовитися від покупки. Справа в тому, що їм можна обробляти лише вироблені з жароміцного металевого сплаву деталі. Пластикові частини деформуються при настільки високотемпературному впливі. Що ж до не надто якісних металів, вони здатні затупитися під впливом кварцового піску, який виступає в якості абразиву.

Якщо ви шукаєте якісний апарат, кулькові стерилізатори RuNail вам неодмінно припадуть до душі. Хороша модель RU-505: вона відрізняється довговічністю і чудовою продуктивністю. Пристрій компактне, займає мінімум місця, його легко мити.

Вас також можуть зацікавити:

Праймер для нігтів | дезінфектори | Ліквідує для нігтів