Колекція марок

  1. Брянський концерн представив партнерам оновлені дилерські програми. Презентація роздрібних форматів...
  2. Dmi - можливі варіанти!

Брянський концерн представив партнерам оновлені дилерські програми.

Презентація роздрібних форматів dmi і «Дятьково», які меблевий концерн «Катюша» остаточно і безповоротно розвів по двом різним сегментам (докладніше - «МБ», №124), відбулася на листопадовій виставці «Меблі».

Автономність торгових марок dmi і «Дятьково» підтверджується і змінами в структурі управління компанії. За роздрібну стратегію в цілому відповідає Олександр Авдєєв. При цьому в рамках департаменту продажів виділено два напрямки. Просування марки «Дятьково» довірено команді під керівництвом Геннадія Галицького, а розвитком формату dmi займається група Олексія Васіна.

«У дні виставки ми провели достатню кількість переговорів з дилерами, вислухали їхні зауваження і побажання, - зазначає пан Авдєєв. - Сподіваємося, що, розділивши формати, ми реально зможемо підвищити ефективність роботи конкретних дилерів компанії. У всякому разі, це одна з головних наших завдань ».

«Дятьково» - в маси!

Марка «Дятьково», за прогнозами керівництва «Катюші», згодом повинна увійти в топовий список брендів мас-маркету. Схоже, це обґрунтовані надії. Принаймні в дилерській середовищі вони знаходять підтримку.

«Я допускаю, що поділ продуктових лінійок і залучення нових купівельних груп може вплинути на збільшення обсягів продажів лінійки« Дятьково », - говорить партнер« Катюші »в Липецьку Андрій Сарафанов. - Після зниження цін на Дятьковского програми ми почали ставити їх поруч з іншими марками, позиціонує в сегменті «середній» і «середній економ». Так ось, «Дятьково» просто-напросто «вбиває» продажу моделей-конкурентів ».

У той же час в концерні розуміють, що автономізація торгових марок на вже діючих роздрібних майданчиках зажадає часу і відомого терпіння.

У той же час в концерні розуміють, що автономізація торгових марок на вже діючих роздрібних майданчиках зажадає часу і відомого терпіння

«Жорстко підганяти нікого не будемо, збираємося домовлятися з кожним оператором в індивідуальному порядку, - запевняє Геннадій Галицький. - Однак думаємо, що найрішучіші дилери послужать прикладом для інших. Влітку проведемо черговий зліт і проаналізуємо результати переформатування ».

З особливим оптимізмом пан Галицький відзначає, що зацікавленість в стратегічну співпрацю з концерном в рамках проекту «Дятьково» проявили нові закупівельники. Мова йде про фірми, які в основному спеціалізуються на продажу меблів сегментів «економ» і «середній». Якщо раніше марка «DMI / Дятьково» представлялася їм надто дорогий, то тепер вони змінюють установки, оскільки прайс-лист «Дятьково» виглядає конкурентоспроможним.

Dmi - можливі варіанти!

Про повноцінне перепозиціонування роздрібних майданчиків dmi також вирішено домовлятися в ході індивідуальних зустрічей з дилерами. Концерн підготував кілька пропозицій з роздрібного концепту. Як каже Олександр Авдєєв, бренд dmi може бути представлений в трьох різних форматах - флагман, магазин і бренд-секція.

Завдання флагмана - продемонструвати всі можливості програми dmi. Магазин dmi - лайт-версія флагмана, де можливо виставити кілька актуальних колекцій і виділити дизайнерський корнер. Бренд-секція - бутиковий формат, розрахований на дизайнерські продажу.

«Схема така: партнер відкриває або один флагман, або магазин і пару бренд-секцій в перспективних меблевих центрах, - пояснює пан Авдєєв. - В принципі, практично всі наші сильні дилери виявили бажання спробувати розвинути концепцію dmi. Я переконаний, що багатьом з них цей формат дасть можливість вийти на нову споживчу групу ».

У листопаді, крім виставкової експозиції dmi на «Меблів» в Експоцентрі, партнери концерну мали можливість побачити і перший 300-метровий московський флагман dmi, що відкрився в МЦ Roomer буквально в дні проведення виставки. Тут представлений повний асортимент dmi, включаючи сім колекцій програми Evolution, а також преміальна лінійка меблів, яку «Катюша» презентувала на Красній Пресні.

Олексій Молев, керуючий московської роздрібною мережею «Катюші», стверджує, що флагманський магазин в Roomer з перших днів своєї роботи демонстрував відмінну динаміку. А всього за два місяці новий майданчик стала впевненим лідером мережі з найвищими показниками по виручці.

«В принципі, це очікуваний результат, - коментує пан Молев. - Московська мережа вже два роки як акцентувалася на дизайнерських послугах. Ми перестали продавати товари «в штуках» і зробили упор на просування комплексних інтер'єрних проектів, створили непогану клієнтську базу. Так що поява нового розкішного магазину тільки додало нам плюсів в очах споживачів. Протягом першого місяця роботи ми сприймали новий формат dmi як експериментальний. Але високі показники продажів в Roomer затвердили нас в рішучості переформатувати ще вісім магазинів «Катюші» під стандарт бренд-секцій dmi. Цим ми і займемося в 2014 році ».

У листопаді-грудні 2013 року оновлені магазини dmi з'явилися також в красноярському меблевому центрі «Атмосфера будинку», Іркутська «Світі меблів», а також в Кемерові і Смоленську

За словами Олександра Авдєєва, до червня 2014 року в концепті dmi планується переформатувати все дилерські майданчики.

Ася Зелінська

Спадщина 2018

Плани та завдання на поточний рік учасники ринку традиційно формулюють, спираючись на досягнення року попереднього.

Закордон з субсидіями і без

Реформа державної підтримки експорту, ініційована урядом, вже встигла сплутати карти чинним експортерам.

Прощання з «Мекрану»

ВЕБ виставляє на торги майновий комплекс красноярської меблевої фабрики.

час молодих

«Ардона» зорієнтувалася на нову генерацію покупців.

Новий імпульс для Moder

Повністю відновлене виробництво фабрики «Модер» розвивається в синергії з іншими підрозділами групи.