Новини Руспрес - Дружина Чемезова зберігала під матрацом € 9,5 млн готівкою?

Глава «Ростех» відмовляється коментувати розповідь про те, як його дружина ділила валютний кеш з грузинським дизайнером Наной Геташвили

Ярославський обласний суд відмовив в задоволенні всіх касаційних скарг мера міста Рибінська Юрія Ласточкіна , Про поневіряння якого агентство «Руспрес» неодноразово повідомляло читачам. Протести проти корупційних схем глави державної корпорації «Ростех» Сергія Чемезова і погрому головного виробника військових газотурбінних двигунів - «НВО« Сатурн », закономірно привели колишнього директора« Сатурна »Ласточкіна і на лаву підсудних. Суд відправив його в колонію на 8,5 років за божевільному звинуваченням в отриманні грошей від підлеглого, зі скандалом звільненого мером за два тижні до нібито прийнятої хабара.
Зараз адвокати Ласточкіна планують звернутися до Верховного суду. Поки вони готують документи, до редакції надійшла інформація щодо ще одного чоловіка, що мав нещастя посваритися з сімейством глави «Ростех». Як і в випадку з Ласточкіна, визнана кращим архітектором Європи за 2014-15 роки Нана Ернандес-Геташвили виявилося за гратами. Раніше пані Геташвили оформляла яхту Predator на замовлення партнера Чемезова - авторитетного бізнесмена Іскандера Махмудова , Але, за повідомленням Lifenews , Була недавно арештована в ході комерційного конфлікту з господарями елітного особняка в підмосковній Барвисі.

Раніше пані Геташвили оформляла   яхту Predator   на замовлення партнера Чемезова - авторитетного бізнесмена   Іскандера Махмудова   , Але, за повідомленням   Lifenews   , Була недавно арештована в ході комерційного конфлікту з господарями елітного особняка в підмосковній Барвисі

Нана Ернандес-Геташвили

Журналістам Lifenews заборонили розкривати імена супротивників Геташвили. Надбанням преси стало тільки те, що ці анонімні особи передали Манані Георгіївні значну суму грошей за реалізацію дизайн-проекту власного маєтку. В ході виконання робіт між сторонами виник конфлікт, і замовник вирішив розібратися з архітектором за допомогою силовиків.
Джерело, близьке до захисту Геташвили, стверджує, що клієнтами обвинуваченої була сім'я Сергія Чемезова, раніше замовляли архітектору перепланування квартири глави «Ростех» на Кухарський вулиці. При цьому новинний ресурс короля бульварної журналістики Арама Габрелянова міг істотно знизити собівартість робіт в Барвисі. Якщо вірити джерелу, насправді предмет спору становить не $ 3,15 млн, а € 9 млн. 570 тис 749, якими з Геташвили розплатилася молода дружина Чемезова - Катерина Ігнатова . За відомостями джерела, в ході виконання контракту клієнтку нібито налаштували проти дизайнера члени оточення Катерини Ігнатоовой - якісь Агапова і Агафонов, яким було доручено контролювати доставку оздоблювальних матеріалів з Італії. Особиста зустріч Манани Георгіївни з самим Чемезовим в конференц-залі «Ростех» на вулиці Усачова, 24 не допомогла досягти компромісу.

Катерина Ігнатова


Щоб перевірити, є ця розповідь істиною, або ж брехнею, агентство «Руспрес» направило офіційний запит в «Ростех». До нас надійшла відповідь, в якому не підтверджувалися, але і не спростовувалися факти надходження грошей від родичів Сергія Чемезова обвинуваченої Ернандес-Геташвили.
Видається сумнівним, щоб дизайнер з репутацією пані Геташвили раптом вирішила вкрасти таку суму. І зовсім незрозуміло те, що після подібної «крадіжки» жінка залишилася в Росії. Логічніше припустити, що велика частина грошей була витрачена тому, що примхлива клієнтка багаторазово вимагала переробити вже готову роботу і змінювала технічне завдання за матеріалами. Втім, нехай конфліктом двох дам займається суд. Для нас набагато істотніше питання - достовірний чи епізод з грошима? Якщо так, то чи багато хто дружини високопоставлених слуг держави зберігають у себе під матрацом без малого € 10 млн євро готівкою? Адже Катерина Ігнатова, якщо повірити версії її противників, яку вона з чоловіком відмовляються коментувати, передавала мільйони Ернандес-Геташвили саме в такому вигляді - пачками євро, прямо у себе, в московській квартирі на Кухарський вулиці.
Згідно з офіційною декларацією про доходи, Чемезов з Ігнатової заробили в 2012 році 518,1 млн руб. При цьому Ернандес-Геташвили не зводите їх помпезний заміський будинок, а всього лише займалася його внутрішньою обробкою. Скільки коштували Чемезовим земля і будівництво всіх поверхів маєтку в невеликому, але самому пафосному селищі величезної країни, ми спробуємо найближчим часом уточнити через компанію-забудовника «ТВТ-Рус» і компетентні структури.
Звідки міг узятися валютний кеш? Пригадується 2009 рік, коли структури «Ростех» передали Катерині Ігнаторвой через фірму з промовистою назвою «Каті» фактично бюджетні кошти в розмірі від 300 до 500 мільйонів рублів на розробку автоматичних коробок передач для «АвтоВАЗу», головою ради директорів якого був Чемезов. Приблизно тоді ж пані Ернандес-Геташвили отримала перші транші на обробку заміського будинку Чемезова-Ігнатовим. Збіг?
Можливо, у господаря «Ростех» на різних рахунках припасено ще чимало грошей, в тому числі бюджетних. Але виконувати свої зобов'язання перед ідеологічними однодумцями він явно не поспішає. Участь чоловіка Ігнатової в політичному житті країни важко відокремити від фінансування партії «Батьківщина». З її лідером Дмитром Рогозіним «Ростех» пов'язує спільна робота у військово-промисловій сфері, яка привела до об'єднання політичних зусиль напередодні парламентських і президентських виборів. «Батьківщина» заявила про себе як про сильного політичному об'єднанні в єдиний день голосування в 2013 році, показавши непогані результати на виборах в законодавчі органи в 15 регіонах.
Початок покладено, але для розвитку успіху необхідні кошти на пропаганду і федеральну організаційну роботу. Тим часом, в рік парламентських виборів партія, підтримана першим заступником керівника адміністрації президента Росії В'ячеславом Володіним , Залишається сильно недофінансована. Віце-прем'єр Рогозін змушений самостійно шукати гроші на розвиток «Батьківщини», використовуючи вплив на директорів військових заводів. Ці збої можуть бути викликані тим, що інтерес Сергія Чемезова до політичних проектів Рогозіна помітно охолов. Схоже, що для вже немолодого голови держкорпорації більш актуальні думки про пенсії і забезпеченої сімейної старості, ніж плани активної політичної боротьби. Тому господар «Ростех» охочіше спонсорує дизайнерські проекти своєї дружини, які, на жаль, виявляються збитковими.

Для нас набагато істотніше питання - достовірний чи епізод з грошима?
Якщо так, то чи багато хто дружини високопоставлених слуг держави зберігають у себе під матрацом без малого € 10 млн євро готівкою?
Звідки міг узятися валютний кеш?
Збіг?