Навігатор для андроїд

 1. Яндекс навігатор
 2. Навітел навігатор GPS & Карти
 3. MAPS.ME
 4. Навігатор Сім Доріг
 5. CamOnRoad
 6. Який смартфон потрібен для роботи навігатора
 7. Wileyfox Swift 2 X
 8. висновок

Використовувати навігатор замість традиційної топографічної карти набагато зручніше. Це оцінили багато автомобілістів, як тільки на ринку з'явилися перші пристрої - автомобільні навігатори. У гаджет завантажувалися актуальні карти, після чого програма самостійно розраховувала маршрут від однієї точки до іншої. Водієві не потрібно було постійно відволікатися на карту - приємний голос заздалегідь попереджає про майбутній повороті, дає корисні поради. Крім цього, на екрані пристрою постійно висвічується найбільш важлива і актуальна інформація про поїздку - поточна швидкість, пройдену відстань і скільки ще кілометрів залишилося до місця призначення, орієнтовний час прибуття і т.д.

д

В останні роки автомобільні навігатори впевнено стали витісняти смартфони. Все більше автолюбителів, замість покупки ще одного пристрою, вважають за краще встановити навігаційний додаток в свій мобільний гаджет. Це економічно вигідно і зручно. Крім того, що відпадає необхідність витрачати гроші на придбання самого навігатора, так ще й оновлення карт, та й самі додатки для андроїд пристроїв найчастіше поширюються безкоштовно. Ще одним безперечною перевагою використання смартфона в якості навігатора є свобода вибору програми та розробника програми. Купуючи автомобільний навігатор, доводилося працювати тільки з програмами певної компанії. Замінити прошивку пристрою було дуже складно. На андроїд смартфоні або планшеті таких проблем немає - кожен користувач може завантажити і встановити будь-який з представлених програм, не обмежуючи себе у виборі.

Читайте також: Додатки для подорожей

У цій статті ми зробимо невеликий огляд найбільш популярних навігаційних додатків для андроїд пристроїв. Вибираючи кращий навігатор для андроїд смартфона, зверніть увагу на такі продукти:

Яндекс навігатор

Одне з найбільш популярних рішень - навігаційний додаток від Яндекс. При розрахунку і побудові маршруту, програма враховує актуальну ситуацію на дорогах, пропонує шляхи в об'їзд пробок, показує завантаженість доріг, вказує місця аварій і проведення дорожніх робіт. Після розрахунку маршруту, програма запропонує на вибір три варіанти, від найшвидшого і короткого. Якщо дорога проходить по платним ділянкам, користувач отримає відповідне повідомлення.

Після початку руху на екрані демонструватиметься інформація про те, скільки ще залишилося до точки призначення (за часом і відстані). Програма супроводжує користувача голосовими підказками про майбутній повороті або інші зміни в шляху. Також водій отримує інформацію про наявність камер автоматичного контролю швидкості із зазначенням їх розташування на карті. У конкурсній програмі закладено інформація про допустиму швидкість на ділянках, по яких проходить маршрут. Під час руху на екрані буде відображатися максимальна дозволена швидкість, і при її перевищенні водій буде сповіщений звуковим сигналом.

Програма підтримує режим голосового управління. Щоб активувати додаток, не торкаючись руками пристрою, потрібно тільки сказати "Слухай, Яндекс". Після того, як програма відгукнеться, можна в голосовому режимі продиктувати адресу пункту призначення. У голосовому режимі додаток також сприймає інформацію про ситуацію на дорозі - завдяки цій опції ви можете повідомити про пробку, перекритті дороги або ДТП.

Додатковим плюсом для користувача є те, що програма зберігає в пам'яті ваші місця. Це зручно - наприклад, ввечері ви плануєте поїздку і прокладаєте маршрут. Навігатор це запам'ятовує. Вранці вам буде досить просто вказати мету поїздки з уже наявних в пам'яті точок. Історія поїздок і вибрані місця зберігаються в хмарному сервісі, що забезпечує доступ до цієї інформації з будь-якого пристрою. Жителі Москви і інших великих міст напевно оцінять те, що в пам'яті програми є інформація про парковках. На карті вказані місця, в яких можна залишити машину, а де паркувати автомобіль заборонено. Крім цього є інформація про вільні паркувальних місцях. Крім Москви, інформація про парковках є і для таких міст як Санкт-Петербург, Мінськ, Київ, Краснодар, Єкатеринбург, Нижній Новгород, Казань, і т.д.

Читайте також: Браузери для смартфона .

Навітел навігатор GPS & Карти

Найпоширеніший і популярний навігатор для андроїд без інтернету - Навітел. Цей розробник відомий ще з перших автомобільних навігаторів, в які встановлювалися прошивки і карти цієї компанії. Сьогодні ви можете завантажити і встановити рішення від Навітел в свій смартфон. Перевага і основна відмінність цієї програми від попереднього в тому, що воно може працювати без підключення до інтернету, орієнтуючись тільки за сигналами супутників GPS.

Переваги навігатора Навітел:

 • Робота в оффлайн режимі;

 • Доступні карти 64 країн світу, які можна завантажити на карту пам'яті свого пристрою.

Варто відзначити, що скачування карт і отримання оновлень у цього розробника не безкоштовно. Залежно від обраного пакета і терміну його дії доведеться заплатити певну суму.

Опції і функціонал програми:

 • Розрахунок трьох альтернативних маршрутів;

 • Інформування про пробки і завантаженості доріг в режимі реального часу;

 • Можливість обміну повідомленнями з друзями, контролю їх розташування і маршрут до цих крапок;

 • Дані про погоду в цікавлять вас місцях;

 • Інформація про ціни на паливо та інші, потрібні в подорож дані (ДТП, перекриття доріг, наявність камер стеження і т.д.);

 • Красива графіка тривимірних карт з підтримкою висотності будівель і інших текстур;

 • Тривимірне зображення багаторівневих розв'язок;

 • Прокладка маршрутів з урахуванням многополосного руху, наявність візуальних підказок під час руху;

 • Можливість вибору мови меню і голосових підказок;

 • Опції бортового комп'ютера (швидкість, час, погода і т.д. - більше 100 параметрів);

 • Можливість планування маршруту з проміжними точками;

 • Гнучкий, зручний інтерфейс.

MAPS.ME

ME

Ще один відмінний навігатор на телефон андроїд, для роботи якого не потрібно з'єднання з інтернетом. Безсумнівна перевага MAPS.ME в тому, що поширюється додаток абсолютно безкоштовно. Також без оплати можна завантажувати карти, які періодично оновлюються в автоматичному режимі (при підключенні до Wi-Fi інтернету). Встановивши додаток, користувач отримує:

 • Швидко працюють безкоштовні оффлайн карти, що дозволяє економити трафік мобільного інтернету при тривалих подорожах;

 • Високу деталізацію і точність карт, достатню для розрахунку, як автомобільних, так велосипедних і піших маршрутів;

 • Актуальні, регулярно оновлювані карти з докладною інформацією про численні об'єктах (готелі, ресторани, АЗС і т.д.);

 • Можливість зберігати на карті потрібні місця, ділитися ними з друзями і швидко знаходити на карті при необхідності;

 • Доступ до сервісу Booking.com безпосередньо з програми.

Навігатор Сім Доріг

Навігатор Сім Доріг

Додаток "Сім Доріг", за заявою його розробників, створювалося для особистого використання. Однак програма настільки вдалася, що було прийнято рішення поділитися з нею (абсолютно безкоштовно) з усіма користувачами. Вибираючи навігатор для андроїд пристрої, обов'язково потрібно враховувати можливість розрахунку маршруту без підключення до мережі інтернет. І "Сім Доріг" відноситься до категорії таких додатків. Функціонал програми включає:

 • Працюючі в оффлайн режимі регулярно оновлювані детальні карти;

 • Опцію пошуку місця за назвою і точною адресою;

 • Розрахунок оптимального маршруту;

 • Голосові підказки в процесі руху;

 • Зручний зрозумілий інтерфейс;

 • Широкі можливості по налаштуванню програми;

 • Збереження маршрутів в пам'яті програми;

 • Наявність доповнень (скінів, карт, голосів, мов перекладу і т.д.).

CamOnRoad

CamOnRoad

Виключивши необхідність купувати окремо автомобільний навігатор, користувачі андроїд смартфонів можуть піти далі - реалізувати в мобільному гаджеті не тільки функції навігатора, але і відеореєстратора. Для цього достатньо завантажити і встановити безкоштовний додаток CamOnRoad. Програма може не просто записувати потокове відео з камери вашого смартфона, але і паралельно транслювати його в хмарний сервіс. Також реалізована і опція GPS навігатора.

Можливість зберігати відео, знятого в процесі руху, в хмарному сервісі може виявитися надзвичайно корисною. Наприклад, ви втратили свій гаджет, або його вкрали - в цьому випадку зняті фрагменти залишаються на сервері CamOnRoad, і їх можна буде використовувати в якості доказової бази при розборі ситуації на дорозі. Кожен користувач після реєстрації отримує безкоштовно 2 Гб пам'яті для зберігання відео.

Звичайно ж, додаток можна використовувати і в якості навігатора. Перевага використання програми в тому, що в навігаційному режимі на екрані смартфона ви будете бачити не просто намальовану карту, а реальну дорожню обстановку, на якій будуть нанесені напівпрозорі стрілки розрахованого маршруту руху.

Для більшої зручності, основні плюси і мінуси додатків ми вивели в окрему таблицю:

Який смартфон потрібен для роботи навігатора

Додатки для відносяться до ресурсоємним програмами. Для їх стабільної роботи вам знадобиться потужний продуктивний смартфон, з хорошим процесором і достатнім об'ємом, як оперативної, так і вбудованої пам'яті. Оскільки сьогодні всі моделі оснащені модулями GLONASS, GPS і A-GPS, на цьому акцентувати увагу не будемо. І так зрозуміло, що без цих опцій використовувати пристрій як навігатор не вийде. Для тих, хто вирішить розширити функціонал гаджета і використовувати його в ролі відеореєстратора, буде важлива і якісна камера.

Сучасний ринок пропонує широкий вибір мобільних девайсів. Практично всі актуальні моделі, особливо від іменитих брендів, без проблем впораються з обробкою потоку даних від навігаційного додатка. Чи не виникне проблем і з записом відео. У той же час ви напевно звертали увагу на те, що смартфони модельного ряду поточного року відрізняються досить високою вартістю. Особливо ці стосується флагманських апаратів іменитих виробників. Ймовірно, саме з цієї причини зважитися на заміну застарілого смартфона буває складно. Подивившись на цінник в 40-50 тисяч рублів, починаєш розуміти, що і старий телефон не так вже й поганий.

Однак навіть з найскладнішої ситуації можна знайти вихід. І ми підкажемо, як стати володарем потужного, продуктивного і сучасного смартфона при самому скромному бюджеті. Зверніть увагу на лінійку апаратів молодого британського бренду Wileyfox. Ця компанія вперше з'явилася на ринку 2 роки тому - в жовтні 2015 го. Це невеликий термін для компанії, але достатній для формування споживчої думки. Як користувачі, так і експерти ринку по достоїнству оцінили смартфони з симпатичною мордочкою лисички на задній панелі (фірмовий логотип бренду).

Секрет успіху криється в доступності стильних, потужних і продуктивних смартфонів, функціонал і апаратна складова яких створені відповідно до очікувань активних користувачів. Відзначимо, що кожна модель Wileyfox оснащена двома слотами для сім-карт, кожен з яких можна призначити для роботи з мережею передачі даних 4G LTE, має якісний екран, модуль камери і т.д. Чудовим прикладом доступного сучасного смартфона буде флагман компанії Wileyfox Swift 2 X , Який зараз можна замовити за акційною ціною 10 990 рублів!

Wileyfox Swift 2 X

Смартфон, за вартістю відноситься до бюджетного сегменту, має характеристики і апаратної начинкою не нижче представників середнього класу. Якісний 5,2-дюймовий Full HD IPS ONCELL Full Lamination екран забезпечує відмінне зображення без втрат і спотворень навіть при широких кутах огляду. Це особливо корисно, якщо на дисплей з працюючим навігаційним додатком вам доведеться дивитися під певним нахилом. Корпус пристрою виготовлений з високотехнологічного сплаву алюмінію, що відрізняється невисоким вагою та надзвичайною міцністю.

Відзначимо основні технічні характеристики, які дозволяють спокійно використовувати апарат в ролі навігатора і відеореєстратора: продуктивний 8-ядерний процесор Qualcomm 430 з графічним прискорювачем Adreno 505, наявність 3 Гб оперативної і 32 Гб вбудованої пам'яті, з можливістю її розширення картою microSDXC об'ємом до 128 Гб. Модель оснащена якісною 16-мегапіксельною камерою, що складається з 5 фізичних лінз. Також варто відзначити 2 слота для сім-карт з підтримкою 4G інтернету, модуль NFC і сканер відбитків пальців, Quick Charge 3.0 (технологія швидкої зарядки акумулятора) і сучасний порт USB TYPE C 2.0.

висновок

Все більше і більше функцій може виконувати ваш смартфон. Сьогодні ви дізналися, що він з успіхом здатний замінити навігатор і відеореєстратор в машині. Досить купити потужну продуктивну модель і встановити потрібні програми. А ми підказали, як можна заощадити при покупці сучасного мобільного гаджета.