Стаття. Як правильно вибрати рюкзак для дітей

Як правильно вибрати рюкзак для дітей

В даний час на ринку представлена ​​велика кількість різноманітних моделей дитячих рюкзаків. Як вибрати хороший рюкзак, який доставить радість і стане вірним помічником вашій дитині?

Tatonka - сімейне німецьке підприємство, яке більше 20 років займається розробкою і виробництвом турістчіеского спорядження, пропонує не просто дорослі рюкзаки в мініатюрі, а професійні рюкзаки, спеціально розроблені з урахуванням дитячих потреб. Дитячі моделі рюкзаків діляться на туристичні та міські.

У лінійці дитячих рюкзаків Tatonka ви завжди зможете знайти модель, яка підходить для вашої дитини У лінійці дитячих рюкзаків Tatonka ви завжди зможете знайти модель, яка підходить для вашої дитини. Однак пам'ятайте, що при виборі рюкзака необхідно підбирати його розміри відповідно до мети поїздки, вагою і ростом дитини. Всі дитячі рюкзаки оснащені смужками безпеки і світловідбиваючими ременями, а для подорожей в дощову погоду підійдуть яскраві дощові чохли, надійно захищають дитячий багаж.

Зарекомендували себе лідери продажів в дитячих рюкзаках - Alpine Junior і Alpine Kid для самих маленьких (від 3х років) і Baloo і Wokin для вже підросли мандрівників (від 5-6 років).

рюкзак   Wokin   для юних ентузіастів і любителів природи старше 6 років рюкзак Wokin для юних ентузіастів і любителів природи старше 6 років. А з рюкзаком Baloo можуть відправлятися в дорогу мандрівники старше 10 років. Обидві моделі оснащені системою спини Padded Back, обладнані всіма необхідними ременями і затяжками для максимально щільного прилягання до спини. Нагрудний ремінь забезпечує надійну фіксацію рюкзака на спині, а ремінь на стегнах оптимально перерозподіляє вагу рюкзака. Як і дорослі рюкзаки, дитячі моделі оснащені бічними сітчастими кишенями для пляшок з водою, стропами для кріплення трекінгових палиць і яскравими жовтими світловідбиваючими смужками для додаткової безпеки під час подорожі.

рюкзак   Alpine Junior   підійде для одноденного походу дитині 4-7 років рюкзак Alpine Junior підійде для одноденного походу дитині 4-7 років. Система спини Padded Back з м'якої тканини з м'якими s-образними плечовими ременями забезпечує гарне прилягання рюкзака до спини. Також всередині рюкзака є спеціальна табличка для запису імені власника рюкзака. Модель Alpine Kid підійде для маленьких мандрівників 3-5 років. Прекрасно підійде для дитячого саду. Система підвіски спини Padded Back гарантує комфорт при використанні рюкзака. Корисний об'єм рюкзака становить 6 літрів. Нагрудний ремінь дозволяє надійно зафіксувати рюкзак на спині дитини.
Щоб похід або прогулянка принесли дитині тільки позитивні емоції, зверніть увагу на наступні моменти:

1. Вирушайте з дітьми тільки в ті походи, які розраховані на вік вашої дитини. Робіть регулярні паузи під час походу.

2. Грамотно вибирайте вага і розмір дитячого рюкзака.

3. Подбайте про безпеку дитини в поході. Яскраві кольори рюкзаків, світловідбиваючі смуги, неонові кольорові візерунки на рюкзаках допоможуть не обмежувати свобод у пересувань дитини, в той же час роблячи його видимим навіть в туман.

Діти у віці від 3 до 5 років можуть йти в похід на короткі відстані з рюкзаком вагою близько 1 кг. Діти у віці від 6 до 10 років можуть подолати маршрути протяжністю до 5 годин пішки з рюкзаком вагою не більше 5 кг. Діти старше 10 років іноді здатні долати відстані як дорослі. Однак маршрут не повинен перевищувати 7 годин, а вага рюкзака дитини - 7 кг. З підлітками, при відповідній підготовці, можна здійснювати подорожі в льодовиках, легкі альпіністські тури або багатоденні походи по гірських сторожці.

Однак не забувайте, що найважливіше - безпека дитини в поході. Обов'язковою умовою є ваше хороше самопочуття, впевненість в собі і знання маршруту. На коротких складних ділянках досить просто взяти дитину за руку. Якщо ж ви долаєте довгі складні відрізки, вам буде потрібно оснастити дитини стегнах і нагрудним ременем, а також 10-метрової альпіністським шнуром як страховка. Обов'язково уникайте всіх об'єктивних небезпек, таких як каменепад, а також ситуацій, що викликають страх у дитини. Дотримуючись цих нескладних порад, ви зможете показати дитині, що подорожі доставляють всім радість і задоволення.

Як вибрати хороший рюкзак, який доставить радість і стане вірним помічником вашій дитині?