Спортивні бюстгальтери: Як утримати великі груди на місці :)

Професійні спортсменки знають, що хороший спортивний бюстгальтер не менш важливий для занять, ніж правильні кросівки . Будь-які фізичні вправи призводять до коливання грудей. При безперервної або періодичної навантаженні це призводить до хворобливих відчуттів, провисання і травм. Спортивний бюстгальтер дозволяє скоротити коливання грудей. Незважаючи на те, що в грудях немає м'язів, без належної підтримки шкіра і куперови зв'язки, які створюють розмір і форму грудей, розтягуються і вже не піддаються відновленню.

Незалежно від розміру грудей кожна жінка відчуває на собі її коливання під час фізичного навантаження. Власницям великого бюста це особливо знайоме. Багато з них змушені відмовлятися від занять спортом через дискомфорту. Вирішити цю проблему можна за допомогою правильного спортивного бюстгальтера.

Вирішити цю проблему можна за допомогою правильного спортивного бюстгальтера

Існує два типи спортивних бюстгальтерів: компресійний і інкапсуляціонний.

Компресійний - найпоширеніший тип спортивних бюстгальтерів, який можна знайти в будь-якому мережевому спортивному магазині. Підтримка грудей, в даному випадку, забезпечується за рахунок компресії: бюст максимально притискається до грудної клітки. Істотний мінус такої моделі - в них не можна перебувати більше декількох годин, тому що тиск негативно позначається на кровообігу.

Істотний мінус такої моделі - в них не можна перебувати більше декількох годин, тому що тиск негативно позначається на кровообігу

Інкапсуляціонний - нова розробка серед спортивних бюстгальтерів. Першовідкривачем і, мабуть, найуспішнішим брендом даних інноваційних бюстгальтерів є Panache Sport Bra. Спеціалізація марки Panache на створенні білизни для великого бюста, тому спочатку спортивні бюстгальтери були розраховані тільки на пишний бюст, але розмірна лінійка була розширена від розміру B до J. Panache Sport Bra представляє особливої ​​бюстгальтери з литими чашечками-капсулами, які поділяють груди і підтримують кожну окремо. Кісточки бюстгальтера покриті силіконом, тому вони зовсім не відчуваються навіть при активних тренуваннях. Бюстгальтери цього типу можна носити щодня без обмежень за часом.

Кращий спортивний бюстгальтер 2013 року. Panache Sport bra Sport bra став переможцем в номінації «кращий бренд спортивного бюстгальтера» в Великобританії.

  1. Регулює потовиділення і температуру

Сучасні спортивні бюстгальтери виконані з матеріалів, які мають ряд корисних властивостей. Наприклад, вони вбирають вологу і пропускають повітря, тим самим зберігаючи шкіру в прохолоді і сухості. Це особливо важливо для жінок з чутливою і схильною до подразнення шкірою.

  1. Запобігає травми і розтягування

Спортивні бюстгальтери сконструйовані таким чином, щоб забезпечити максимальну підтримку грудей при активних фізичних вправах. Ця конструкція захищає не тільки груди, а й розташовані навколо м'язи від травм і розтягувань.

  1. Забезпечує комфорт при заняттях спортом

Якщо спортивний бюстгальтер підібраний точно за розміром, то ви не будете відчувати його при заняттях спортом. Як правило, інкапсуляціонние бюстгальтери можна регулювати, наприклад, розташувавши бретельки в положенні «хрест-навхрест», що дозволить максимально зафіксувати груди.

  1. Прибирає больові відчуття

Проблема, яка знайома всім власницям великого бюста: будь-які фізичні вправи або навіть робота по дому доставляє не просто дискомфорт, а біль. Позбутися від неї можна тільки за допомогою бюстгальтера з максимальною підтримкою, яка буває виключно у спортивних моделей. Багато молодих мам використовують спортивні бюсти як повсякденні варіанти.

  1. Має стильний дизайн

Інкапсуляціонние бюстгальтери не схожі на звичайне нижню білизну. Їх дизайн розроблявся з розрахунком на те, щоб їх можна було носити як спортивні топи, не надягаючи зверху майку.

Для комфортних і безпечних занять спортом, звичайно, варто зупинити свій вибір на моделі інкапсуляціонного типу. Коли ви захочете відчути себе особливо комфортно, ви можете носити його як повсякденний бюстгальтер.

Матеріал підготовлений командою інтернет-магазину brashop.ru

В інтернет-магазині BraShop по промокодом WEFIT ви отримуєте знижку 5%: введіть його при замовленні в полі "промокод".

Ще цікаве по темі:

- 4 місяці пекла для ангелів Victoria's Secret

- Напріседала: 10 найкращих сідниць у світі фітнесу!

- Курс на бодіпозітів: Барбі стала повною

- Книга місяця: "Книга про тілі" Кемерон Діас

13 684