Як вибрати триколісний велосипед

  1. сидіння
  2. кермо
  3. колеса
  4. Безпека з велосипедами Y-Strolly Compact
  5. Онсащеніе велосипедів Y-Strolly Compact

Як зробити прогулянки комфортними і безпечними для мами і малюка? Для вас, дорогі батьки, 5 порад щодо вибору триколісного велосипеда.

Для вас, дорогі батьки, 5 порад щодо вибору триколісного велосипеда

Велоколяска - стане в нагоді для дитини 1-2 років. Має педалі, кермо, ремені безпеки і козирок. Найчастіше повністю управляється батьком, оскільки дитина рідко може дістати до педалей в цьому віці.

Триколісний велосипед - призначений для дітей від 2 до 4 років. Основною перевагою такого велосипеда є стійкість, тому від дитини не потрібно ніяких навичок для його використання. До того ж, триколісні велосипеди з ручкою можна застосовувати в якості велоколяски.

Є моделі, в яких ручку можна зняти, коли дитина доросте до самостійного управління велосипедом.

Важливо: велосипед повинен підбиратися за допомогою «живої примірки». Малюк, перебуваючи в сідлі, повинен торкатися землі всією стопою.

сидіння

Сидіння триколісного велосипеда буває трикутним або прямокутним. Краще зупинити свій вибір на трикутному сидінні, так як його подовжений край не дасть малюку з'їжджати вперед на раму. Як правило, сидіння комплектується спинкою, на яку дитина може спертися.

Зазвичай сидіння виготовляється з пластмаси, іноді використовується тканинна вставка або вкраплення гуми, що запобігають сповзання малюка. Зустрічаються сидіння з м'яким вкладишем, що забезпечує дитині максимальний комфорт, наприклад як у велосипедів виробника Y - Strolly Compact .

Оскільки дитина безперервно зростає, бажано купувати велосипеди, в яких передбачена горизонтальна (до керма) регулювання сидіння. Це забезпечить додатковий комфорт малюкові і дозволить використовувати велосипед тривалий час.

кермо

Спочатку кермо служить додатковою точкою опори для дитини, а управління велосипедом здійснюється батьком за допомогою батьківської ручки, яка так само присутній у моделей велосипеда Y - Strolly Compact і Y - Strolly Spin . Потім. малюк самостійно керує велосипедом, користуючись кермом.

Фіксація керма - дозволяє заблокувати переднє колесо в положенні «прямо». У цьому випадку дитина не зможе керувати велосипедом. Подібна функція дозволить батькові використовувати велосипед як коляски.

Важливо: рекомендується вибирати велосипеди з прогумованими ручками або м'якими охоплюють матеріалами на кермі - це запобіжить зісковзування ручок малюка з керма.

Бажано, щоб кермо регулювався по висоті (регулювання підйому) - це продовжить термін служби велосипеда для дитини, що росте. Варто звернути увагу на простоту регулювання керма (без інструментів).

Варто звернути увагу на простоту регулювання керма (без інструментів)

колеса

матеріал

Пластикові - не мають шин, різноманітні за колірною гамою і коштують недорого. Однак вони не стійкі до ударів (можуть розколотися), передають велосипеду сильні вібрації і сильно шумлять.

Гумові цільні - складаються з жорсткого твердого обода і суцільний шини. Ці шини не потрібно накачувати, вони не чутливі до проколів. З іншого боку, такі колеса погано амортизують удари і слабо гасять вібрації.

Пластик + гум а - складаються з пластикового обода з тонким вузьким гумовим покриттям. Вони володіють достоїнствами і недоліками пластикових коліс, але краще згладжують вібрації. Зверніть увагу саме на такий склад, так як вони довше служать, ніж інші види. Саме Велосипеди Y-Strolly Compact і оснащені такими колесами.

Поліуретанові - складаються з жорсткого обода і цільної шини. За своїми властивостями нагадують колеса, виготовлені з суцільної гуми.

Гумові надувні - складаються з жорсткого обода і шини, наповненою повітрям під тиском. Переваги: ​​м'якість ходу. Недолік - чутливість до проколів.

Діаметр

Розмір коліс позначається в дюймах. Від цієї величини залежить висота велосипеда. Краще зупинити свій вибір на велосипеді з великими і масивними гумовими колесами. Такий велосипед буде стійким, і має кращу прохідністю. Велосипед з маленькими або пластиковими колесами нестійкий, особливо на брудній або мокрій поверхні.

Велосипед з маленькими або пластиковими колесами нестійкий, особливо на брудній або мокрій поверхні

Безпека з велосипедами Y-Strolly Compact

Батьківська ручка - дозволяє контролювати і направляти рух велосипеда. Являє собою штангу з рукояткою, розташовану за сідлом. За допомогою батьківської ручки можна підштовхнути велосипед або перешкодити малюкові їхати в небезпечному напрямку, а також використовувати велосипед як коляску.

Ремені безпеки - запобігають випадання дитини з велосипеда навіть при сильному поштовху.

Страхувальний обідок - поручень, розташований навколо сідла триколісного велосипеда. Виконує ту ж функцію, що і ремені безпеки. Актуальний для самих маленьких дітей.

Онсащеніе велосипедів Y-Strolly Compact

Блокування педалей - дозволяє від'єднати педалі від колеса. Таким чином, вони не будуть обертатися під час руху велосипеда. Актуальною в разі використання велосипеда як коляски, так як виключається ризик ударів педалей по ногах дитини.

Важливо: хоча для однорічного малюка навряд чи знадобляться педалі, з часом він почне ними користуватися. Краще вибирати велосипеди з довгими і широкими (але не важкими) педалями. Маленькі педалі незручні для дитини - ніжки будуть постійно з них зісковзувати.

Підставка для ніг - платформа, на яку дитина може поставити ноги, знявши їх з педалей. Стане в нагоді в разі використання велосипеда як коляски.

Козирок - захищає малюка від прямого сонячного світла і дощу. Зустрічається в різних варіантах - парасольку, навіс, розкладний щільний капюшон. Для більшої зручності варто придбати куполоподібний тент.

Сумка для речей - грає дуже важливу роль і розташовується на батьківській ручці. Сумка на відміну від багажника і кошики виготовлена ​​з м'якого матеріалу і має застібку. У триколісному велосипеді моделі Y-Strolly Compact є рюкзак для мами, в якому мамі буде зручно возити іграшки та найнеобхідніші речі для малюка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.