Купуйте окуляри онлайн за низькими цінами (26 058 товарів)

  1. Рецепти окулярів
  2. Купівля прогресивних лінз
  3. Сервіс
  4. Ваші запитання - це наші улюблені теми

Німецька легенда про комедію Хайнц Ерхардт одного разу сказала: "Деякі люди хочуть сяяти, хоча вони не мають поняття!"

Це можна легко усунути. Тому що світ очима Edel-Optics був би немислимим без найгарячіших і модних окулярів. Окуляри для чоловіків , жіночі окуляри , дитячі окуляри , робочі окуляри , окуляри для ігор , окуляри для читання , окуляри для окунек , окуляри за рецептом , окуляри без коригувальних лінз і окуляри для любителів окулярів , у нас є майже все, що можна поставити на ніс від великих брендів та дизайнерів , напр Ray Ban , Том Форд , Оклі , Детройт , Porsche Design , Окуляри рецепту Prada або Бос . Тому що згідно з нашим девізом " ДИВІТЬСЯ І БУДЕТСЯ ", ми розуміємо, як ніхто інший, що в кінці дня оптика завжди має значення.

Навіть серед зірок та знаменитостей модні окуляри вже не є суто необхідністю, але стали модними стилістичними аксесуарами чи навіть візитками. Подумайте лише про Стіва Джобса , Джонні Деппа , королеву Елізабет II , Стівена Спілберга , Меріл Стріп , Вуді Аллен , Елтона Джона або Енн Хетеуей . Але також інші знаменитості зі спорту, кіно чи телебачення, такі як ЛеБрон Джеймс , Рассел Вестбрук , Том Брейді , Рассел Кроу , Джефф Голдблум , Річард Гір , Кейт Бланшетт , Шерон Стоун , Сара Джессіка Паркер, Жан Рено , Мартін Скорсезе , Семюел Л. Джексон , Джулія Робертс , Кріс Пайн , Дженніфер Лопес , Джастін Тімберлейк , Боно з U2 , Мобі , Кані Вест , Фаррелл Вільямс або Віталій Кличко , Кендалл Дженнер , Сьюзан Сарандон , Белла Хадід і Джіджі Хадід, які відкрили для своїх носів маленькі чудеса технології. І це лише кілька прикладів списку, який настільки довгий, що в цьому тексті не вистачає місця для нього.

Щоб випробувати частинку блиску та гламуру зірок, вам слід залишити свої контактні лінзи в шафі і надіти одне з наших окулярів за рецептом, що ідеально відповідає вашому характеру, формі обличчя і, звичайно, вашій аметропії.


Німецька легенда про комедію Хайнц Ерхардт одного разу сказала: Деякі люди хочуть сяяти, хоча вони не мають поняття


Історія окулярів

Те, що ми сьогодні сприймаємо як належне, має історію понад 700 років: коли зір зменшувався, а очі слабшали, в давнину люди були звичайними звичками просто змиритися з цим, ситуація, яка, безумовно, не була привабливою. Знаменитий римський оратор Цицерон скаржився, що його раби повинні читати тексти. Навіть сумнозвісний імператор Нерон використовував Смарагди, щоб краще слідкувати за гладіаторськими сутичками в Колізеї та перегонах колісниць в Цирку Максимусі.

Ні стародавні цивілізації, такі як майя, єгиптяни чи китайці, не знайшли вирішення цієї проблеми на піку своєї творчості. Грецький математик і фізик Архімед (287-212 до н. Е.) Забезпечив їжу для роздумів винаходом увігнутого дзеркала, яке, за переказами, як стверджується, підпалило велику частину римського флоту під час трирічної облоги. Сіракузи.

Гай Пліній (23-79 рр. Н. Е.) В одному зі своїх незліченних досліджень зафіксував збільшуючий ефект наповненої водою скляної кулі, але він не переслідував цих знань, застосовував це на практиці або використовував відповідне використання. Перший крок у правильному напрямку зробив грецький філософ Птолемей (близько 150 р. Н. Е.) Із встановленням законів заломлення. І все ж знадобилося більше тисячі років, щоб це забрав арабський математик і астроном Альгазен , також відомий як Ібн аль-Хайтам , у своїй книзі " Скарб оптики " і був використаний як основа в законах заломлення , які мають вирішальне значення для хорошого зору.

У роботі, в якій далі повідомляються про вчення про бачення та відображення , він першим запропонував ідею підтримати «око» відшліфованою, оптичною лінзою до того, як Снелл (1581-1626) через 500 років створив заломлення світла. закон і опублікував його у своїй п’ятитомній праці з оптики.

Перший піонерський успіх у цій галузі італійські ченці зафіксували ще в 13 столітті, які виготовили перші напівполіровані лінзи, які на практиці в основному служили лупою . З цією метою вони використовували гірський кришталь Берилл , перш ніж монах-францисканець Оксфорда Роджер Бекон надав академічний доказ того, що спеціальний розріз окулярів може збільшити маленькі та важко розпізнавані літери у 1267 році.

Таким чином, батьківщина окулярів логічно знаходиться в Італії, а точніше у всесвітньо відомому венеціанському склозаводі Мурано , але з логістичних та менш наукових причин. Дійсно, у тринадцятому столітті лише цей заклад зміг виготовити біле скло , абсолютно необхідне для виробничого процесу. Результатом цього успіху стало те, що через короткий час навіть були встановлені перші норми, що забезпечують забезпечення якості виробничого процесу.

Посібники чи окуляри для першого читання, походження слова яких може бути похідне від гірського кришталю берилла , мали лінзу з опуклим вирізом , яку італійці обрамляли залізом , рогом чи деревом . Монтаж зазвичай був простим стилем для стабілізації перших окулярів, який служив лише для того, щоб дати далекоглядним можливість продовжувати насолоджуватися написаним словом.

З поширенням вчення Снелла виготовлення окулярів також стало далеко схожим на наші моделі сьогодні. Окуляри з заклепками все частіше замінювали окуляри . Особливо серед заможних і заможних громадян та шляхтичів, уніфіковані цілісні версії були добре сприйняті, оскільки їх виготовляли з бронзи або заліза, щоб чітко відмежувати себе від нижчих верств населення

В Іспанії великі моделі почали панувати в суспільному житті і навіть вважалися своєрідним символом статусу. Вперше комфорт носіння став важливим питанням, так що носовий міст, виконаний зі шкіри, вже не був рідкістю. Тим не менше, фіксація окулярів залишається однією з найбільших проблем того часу, яка з впровадженням у 18 столітті так званих Нюрнберзьких дротяних окулярів стала вирішенням. Досі оправа окулярів або зісковзнула з носа, або вона була настільки щільно зафіксована, що не була особливо зручною для користувача.

До кінця 18 століття окуляри , більш відомі як моноклі , ставали все більш популярними. Перш за все, до них завжди вдавались прекрасні товариства Німеччини та Англії, а французи віддавали перевагу « окулярам ножиць ». Ці окуляри не носили сам ніс, а утримували м’язи навколо очей. Це також мало перевагу в тому, що їх можна було легко змусити зникнути, щоб не виявити жодних натяків на слабкість в аристократичних колах у Парижі та навколо нього.

Наші окуляри завдячують своїм теперішнім виглядом розробкам у двадцятих роках минулого століття, так що різноманітність форм, кольорів та матеріалів сьогодні майже не має меж. Особливо в новому тисячолітті окуляри перетворилися з необхідного зла, щоб стати одним з найважливіших модних аксесуарів у всьому світі.

Рецепти окулярів

Потрібно сказати, що наші технічно відмінні оптики не лише розуміють їхню торгівлю, але й усвідомлюють модний аспект, а також важливість вміння бачити кожну останню деталь із чіткою увагою навіть у останньому ряду. Адже сьогодні значна частина населення потребує окулярів.

Що стосується окулярів за рецептом, ми можемо швидко допомогти вирішити будь-яку проблему за допомогою нашої експертизи, щоб запобігти нахмуреному обличчю стати вашою відмітною ознакою. Тим не менш, аметропія не є такою ж, як аметропія. Тут слід встановити межу окулярів з одним зором між короткозорістю (короткозорістю) та далекозорістю (далекозорістю) . В іншому випадку немає жодних інших перешкод для вибору окулярів . Тільки при високих значеннях діоптрії в межах мінус вибір повинен падати на більш товсті рамки окулярів.

Подальший підрозділ також повинен знайти своє місце в цьому місці, оскільки у багатьох носіїв видовищних видовищ вже є окуляри для читання . Оскільки приблизно у віці 40 років пресбіопія починає залишати свої перші сліди, тобто природну втрату функції очей. Це не підпадає під категорію короткозорості чи далекозорості, саме тому вона потребує додаткового коригуючого. Це спеціалізується на тісному діапазоні приблизно від 30 до 45 сантиметрів .

Однак це рішення аж ніяк не є лише вигідним. Зрештою, окуляри для читання потрібно надягати і знімати знову і знову, оскільки вони не розроблені для того, щоб дивитися вдалину. Тому рамки також часто дуже вузькі, щоб полегшити погляд через край, щоб побачити речі вдалині. Тому прогресивні лінзи виявились відмінною альтернативою, оскільки вони виключають необхідність завжди надягати їх і знімати.

Купівля прогресивних лінз

Прогресивні лінзи коригують не лише далекозорість чи далекозорість, але й пресбіопію. Відповідальні за це три різні зони, які мають спеціально виготовлені лінзи. Верхній зоровий діапазон призначений для зору на далекі відстані, нижній - для різкого огляду близьких відстаней, а центр - для проміжних відстаней, що дозволяє здійснювати плавний плавний перехід від близьких до далеких видів . Але будьте обережні! Невеликі кадри рідко підходять для використання з прогресивними лінзами, оскільки для трьох зон потрібно достатньо місця для розгортання їх ефекту, щоб для прогресивних лінз підходили лише кадри достатнього розміру.

Якщо ви шукаєте пару прогресивних лінз, тоді вам слід зробити свій шлях Мекка окулярів Німеччини , наш флагманський магазин у Гамбурзі. Там ви знайдете не тільки найбільший вибір дизайнерських окулярів та наших блискучих оптиків, але й досвід та технічні можливості ідеально налаштованих прогресивних лінз за низькою ціною . Якщо ви не в змозі вписатися в поїздку до Гамбурга на даний момент, ви можете принаймні заощадити гроші на кадрі. На жаль, завдяки прогресивним лінзам ми не можемо запропонувати їх в Інтернеті через наші високі стандарти якості .Наші функції фільтра полегшують вибір окулярів

Щоб зробити пошук нових окулярів максимально простим, уважно ознайомтеся з нашими функціями фільтра на лівій навігаційній панелі. Тут ви можете звузити вибір окулярів, щоб шлях до вашої моделі мрії був лише за кілька кроків.

Форма обличчя: тут ви знайдете рамки, які ідеально підходять для вашого обличчя, підкресліть та підкресліть ваші риси. Круглі , кутові , у формі серця або овальні обличчя , лише одним клацанням миші ви знайдете все, що бажає ваше серце. Які кадри, що підкреслюють ваш тип обличчя, легко знайти в нашому навчальний посібник .

Розмір: правило : окуляри не повинні бути ширшими або вужчими, ніж ваше обличчя. Винятки у вигляді екстравагантних моделей, які мають модне тло, звичайно, підтверджують правило. Ви вже володієте парою келихів? Тоді ви можете просто виміряти розмір об'єктива і ввести його безпосередньо в міліметрах. Якщо у вас все ще є сумніви щодо розміру вашого типу, наш « Майстер окулярів » може вам допомогти з кількома корисні поради .

Форма рамки: чи підходить певний окуляр до вашого обличчя, чи відчуваєте ви щось нове? Може бути прямокутник , квадрат , панто , форма котячих очей , а може бути кругла , прямокутна або овальна рамка ? Потім просто виберіть фігуру або звужте пошук фільтром форми обличчя.

Тип кадру: Цей фільтр впорядковує кожну модель у безрубіжну , повну або з півколом . Rimless Eyewear виступає за тонкий і мінімалістичний вигляд . Окуляри з повною облямівкою вважаються класичною версією , але завдяки широкому розмаїттю варіантів кольорів та форм вони можуть швидко стати привабливими, модними аксесуарами. Напів-ободок знову можна підрозділити. У той час як окуляри з нижньою напівправою в основному використовуються як окуляри для читання. Окуляри з верхнім напівбоєм - це нові та сучасні моделі, які менш помітні, ніж рамки з повним ободом.

Колір: колір окулярів завжди повинен відповідати вашому волоссю та кольору очей. Для людей зі світлою шкірою: золотистий , коричневий або пастельний кольори - це завжди хороший вибір, тоді як темніші типи також не повинні боятися випробувати яскравіші кольори.

Матеріал: Якщо ви шукаєте конкретний матеріал рамки, цей фільтр допоможе. Пластикові окуляри пропонують комфортне розміщення та широкий спектр форм і кольорів. Метал , титан або карбон - ідеальна відповідність класичному вигляду, надзвичайно міцні і можуть бути виконані в дуже тонкі рамки.

Бренди: в Edel-Optics ви знайдете все необхідне для своїх очей. Відомі дизайнерські бренди, такі як Томмі Хілфігер , Dolce & Gabbana , Гуччі , Емпоріо Армані , Burberry , Персол і Еспріт настільки ж доступні в нашому каталозі окулярів, як і Окуляри за рецептом Джером Боатенг або Стрелсон .Які окуляри мені підходять? - Перегляньте відео та спробуйте їх в Інтернеті

У вас круті вбрання на цілий рік, але ви все одно шукаєте щось, що не тільки окружить ваш наряд, але, як і сонце, є центром вашого модного всесвіту. Тоді ви знайдете правильну адресу, адже наш технічно компетентний персонал знає, які окуляри - це стегна та яка модель відповідає вашому обличчю. Як варіант, перевірте наше Майстер окулярів , що завжди має правильні поради для вас, коли справа стосується окулярів.

Оскільки крім різних форм рамок, окуляри для жінок та окуляри для чоловіків доступні в широкому діапазоні варіацій. Різниця полягає не тільки в зовнішньому вигляді, але і в обробці , дизайні та вишуканості .

Класичні окуляри, як Окуляри Ray-Ban круглий метал , the Окуляри Тома Форда FT5294 або Окуляри Porsche Design P8801 ніколи не виходять з моди і доступні в різних кольорах, особливо коричневі окуляри або золоті окуляри , які завжди популярні варіанти, коли мова йде про кольоровий асортимент.

Важливим критерієм в будь-якому випадку завжди є правильний розмір або ширина лінз окулярів і правило: "Найкращі для вас окуляри - це ті, які не є ні великими, ні занадто малими". " Майстер окулярів " також має кілька підказок у рукаві, щоб допомогти вам у орієнтації. Ви також можете знайти додаткову інформацію про кожен з наших понад 40 000 різних продуктів на відповідній сторінці продуктів для окремих моделей. Тут ви також можете прочитати ще раз, які кольори 2017 та 2018 років окуляри для жінок і окуляри для чоловіків не в курсі, чи окуляри з круглими лінзами, чи краще окуляри з квадратними лінзами, краще відповідають вашим стильовим вимогам. Будь-які додаткові запитання? Без проблем. Наші блог не потрібно просити двічі, щоб вирішити будь-які останні сумніви.

Звичайно, остаточним тестом на правильний вибір є те, як почуваються окуляри і виглядають вони на носі. Багато наших моделей можна приміряти практично з нашим віртуальним дзеркалом за допомогою нашого онлайнового пристосування, щоб створити перше враження про те, як ви виглядаєте носити нову модель. Для цього ви можете використовувати свою веб-камеру або завантажити фотографію. Піктограму віртуального дзеркала можна знайти на сторінках деталей продукту тих окулярів, де доступна онлайн-підгонка. Крім того, ви можете безкоштовно скористатися нашою безкоштовною доставкою та перевірити зовнішній вигляд у комфорті власного будинку.

Але який кадр варто розглянути? Для прийняття цього рішення має сенс орієнтуватися на власну форму обличчя, щоб отримати приблизне уявлення про те, які кадри вам підходять:

Обличчя у формі серця : окуляри для котячих очей або варіанти моделей котячих очей, таких як Окуляри Dolce & Gabbana DG5025 або Кінотеатр окулярів Prada (PR55SV) або окуляри-метелики, як Окуляри Ralph Lauren RL6145 або Окуляри Bvlgari BV4108B є одними з хітів прокату через свою кривизну вгору. Інші варіанти включають круглі окуляри, як Oakley Pitchman R (OX8105) або JB Джером Боатенг Мусікід (JBF104) або овальні окуляри, такі як Versace VE1248B , де стиль відіграє більш значущу роль, ніж колір. Вибираючи окуляри, слід пам’ятати про одне обмеження. Не тримайте пальці від рамки з широкими і привабливими скронями.

Кругле обличчя : найкращі рамки для круглих облич - квадратні ( Esprit ET17444 , Майкл Корс Вівіана II (MK4030) ) і ненав'язливі моделі, такі як Ray-Ban RX6375 або Emporio Armani EA3026 оскільки вони надають обличчя більш струнку зовнішність.

Квадратне обличчя : кутові форми обличчя - це повна протилежність. ( Томмі Хілфігер TH 1467 , Детройт UN562 ) і овальні рамки ( Vogue VO5037 ), які надають обличчю м’якший дотик. Крім того, вам слід поглянути на стримані кольори, щоб округнути картину з відтінком елегантності.

Овальне обличчя : для овальних облич не існує жодного великого правила. В основному, будь-яка пара окулярів, наприклад Марк Джейкобс MARC 51 , the Strellson ST1028 , the Fendi FF 0308 або Копальня FOS 6014 буде виглядати ідеально на вашому носі. Але будьте уважні: переконайтесь, що окуляри підходять саме вам і відповідають вашій особистості!

Крім того, ми, звичайно, також маємо все інше, чого бажають серце чи очі в нашому асортименті окулярів . Як щодо чорних окулярів ( Boss Orange BO 0084 , Givenchy GV 0084 ), що за останніми модними тенденціями незрівнянно з іншими моделями. Сірі окуляри ( Giorgio Armani AR7151 , Міу Міу МУ 53ОВ ) і сині окуляри ( Дизельний DL5181 , Calvin Klein CK5864 ) до червоних окулярів ( Вгадайте GU2587 , Кейт Спейд Єліса / Ф ) і рожеві окуляри ( Ray-Ban Ja-jo RX6392 , Max Mara MM 1289 ) до срібних окулярів ( Сен-Лоран SL 179 , Polaroid PLD D401 ) у нас є все необхідне для вашого повсякденного життя.

Звичайно, у нас також є класика, як білі окуляри ( Burberry BE2255Q , Тільки окуляри Cavalli JC0818 ) і прозорі окуляри ( Persol PO3183V , Lacoste L3612 , Timberland TB1600 .

Також ми маємо на складі такі моделі окулярів, як Окуляри Roberto Cavalli RC5028 для захоплених райських птахів. Наприклад, готелі Боссові окуляри BOSS 0917 , Céline CL 41419 ), оранжеві келихи ( Арнет введення , Еміліо Пуччі EP5089 ), зелені окуляри ( Окуляри Nike Nike 6053 , Cazal CZ 4198 ) або бузкові окуляри ( DKNY DY4676 , Лю Джо LJ3602 ). Також окуляри з тваринним принтом ( Jimmy Choo JC147 ), Дерев’яні окуляри ( Деревні граблі Максиміліан ) або Vintage Окуляри завжди надають свіжий вигляд і забезпечують швидкі продажі в світі окулярів.

Зрештою, залишається сказати: «У нас їх усі! Окуляри Зегна , Окуляри ескада , Ральф , Пума , Поло , G-Star Raw або Prada Sport можна знайти в нашому портфоліо окулярів . Який бренд ви нарешті виберете, повністю залежить від вас, адже при покупці окулярів все залежить від вашого власного смаку та уподобань!

Однак є інші фактори, крім форми обличчя та бренду, які мають вирішальне значення для вибору моделі, яка вам підходить. Щоб у довгостроковій перспективі ви були задоволені обраним обрамленням, вам слід вибрати той, який добре відповідає вашому стилю одягу та відповідає вашій зовнішності. Якщо ви більше екстраверт, який любить бути помітним, вам слід обрати рамки яскравих кольорів. Якщо ви цінуєте стриманість, ненав’язливі окуляри, як правило, більше підходять. Звичайно, з окулярами ви також маєте можливість надати захоплюючі контрасти решті своєї зовнішності. Але навіть тоді окуляри в основному повинні відповідати вашій особистості, а не виглядати штучно - щоб ви відчували себе добре.

Якщо ви виявили свою улюблену модель, наприклад, окуляри з металу , ацетату або титану , ви можете замовити окуляри в Інтернеті за доступною ціною . Крім того, модель можна просто відправити назад безкоштовно , якщо ви передумаєте. Однак окуляри з лінзами, виготовлені на замовлення, і окуляри з лінзами за рецептом не можуть бути повернені, якщо немає технічних дефектів . Якщо у вас є якісь питання, просто зверніться до служби підтримки наших клієнтів через місцевий телефонний номер або поговоріть безпосередньо з нашим персоналом в одному з наших двох магазинів Гамбурга .Які окуляри мені підходять: Інтернет-оснащення

Маючи понад 40 000 товарів на нашому веб-сайті, ми маємо багато для всіх, хто хоче знайти точну модель, яка найкраще виражає їхній індивідуальний стиль. І з нашими щоденними оновленими найкращими цінами ми майже завжди отримуємо останні тенденції окулярів в нашому інтернет-магазині окулярів дизайнерських окулярів продаж .

Якщо у вас вже є ваш найпомітніший аксесуар на 2018 рік, або ви просто намагаєтесь розібратися, чи віддаєте перевагу вам Ray-Ban або Gucci , Prada чи Tom Ford , у компанії Edel-Optics у нашому асортименті є весь асортимент основних брендів та дизайнерських окулярів. Ми також пропонуємо можливість онлайн-підгонки для дедалі більшої та більшої кількості моделей. Перегляньте сторінку з деталями продукту для піктограми Virtual Mirror та покладіть окуляри на свій віртуальний ніс через веб-камеру або завантаживши фотографію. Оскільки ми пропонуємо політику безоплатного повернення , ви можете в іншому варіанті прийняти остаточне рішення серед своїх улюблених перед дзеркалом в комфорті власного будинку.

Сервіс

Ми не хочемо відмежуватися від інших онлайн-оптиків лише на основі порівняння цін. Edel-Optics хоче створити для своїх клієнтів ретельний досвід покупок, тому що купувати правильну рамку, яка відповідає вашим улюбленим кросівок або новій сумочці, завжди має бути цікавою. Це також означає, що наша служба підтримки клієнтів доступна за телефоном чи електронною поштою та рада допомогти вам, якщо у вас виникнуть запитання щодо процесу замовлення чи обробки повернень. Наша послуга також включає необов'язкові Експрес-доставка яка добре сприймається нашими клієнтами, і доставка окулярів часто гарантується на наступний робочий день. Також платіж по рахунку є частиною нашого методи оплати - надання загального пакету з точки зору обслуговування.

Як і в нашому флагманському магазині , ви також можете замовити свої лінзи за рецептом в нашому інтернет-магазині окулярів від провідних брендів, таких як Hoya та Seiko . Наш оптик для цифрових роздач проведе вас через наш інтернет-магазин, гарантуючи, що ви точно знаєте, що можуть робити ваші лінзи , і вам залишається лише дивуватися низькій ціні.

Ваші запитання - це наші улюблені теми

Наше захоплення предметом окулярів не закінчується тим, що надаємо замовнику футляр для окулярів разом із дизайнерськими окулярами та тканиною для окулярів. Як експерти, з якими ми маємо справу, наприклад, ретельно мити окуляри або вставлення лінз, що випали з рами . p>

Саме через наш фокус на продажі окулярів в Інтернеті нас часто запитують, як окуляри налаштовані на ідеальне розміщення, і, звичайно, ми хочемо дати вам відповідь: По-перше, рамки поставляються зі стандартною попередньою коригування, тому багато клієнтів із самого початку задовольняються пристосуванням. Якщо це не так, то у нашого мозку Філ окулярів буде інструкція по регулюванню окулярів , що допоможе вам відкоригувати більшість кадрів самостійно.

Оскільки ми маємо на увазі лише окуляри, ми постійно виробляємо цікавий вміст у нашому блог що постійно інформує вас про те, що відбувається у світі очима Edel-Optics . Отож, перевіряйте це щотижня, якщо ви хочете бути в курсі останніх тенденцій, моди та способу життя в будь-який час та в будь-якому місці.

Як спеціалісти окулярів для любителів модної клієнтури, ми пропонуємо лише найвищої якості моделі за абсолютними вигідними цінами під девізом " ДИВІТЬСЯ І БУДЕТСЯ ". Також включено зменшені окуляри , що само собою зрозуміло. Перевірте нас в Інтернеті або відвідайте наші магазини в Гамбурзі, щоб побачити колекції окулярів найкращих і найпопулярніших дизайнерських окулярів , а також власні твори наших відгуків Sylvie Meis або Jérôme Boateng у винятковому світі Edel-Optics .

Ви вже володієте парою келихів?
Які окуляри мені підходять?
Будь-які додаткові запитання?
Але який кадр варто розглянути?