Як подивитися прихід грошей на карту Ощадбанку?

  1. Як дізнатися останні надходження на карту Ощадбанку:

Очікування грошового переказу - завжди є хвилюючим моментом і кожен з нас хотів би першим дізнаватися про те, що карта поповнена. Але розорятися на смс-повідомлення бажає не кожен - оповіщення недоцільні, поки є більш зручні способи, як дізнатися надходження на карту Ощадбанку.

Ми розповімо вам - як подивитися історію поповнення карти Ощадбанку, в яких випадках банк повідомляє про перекладах, і як дізнаватися про надходження коштів раніше за інших без підключення смс сервісу.

Якщо ви - користувач «повного» пакета мобільного банку , Смс повідомлення ви отримаєте по кожній операції. Якщо ж ви економите 49 рублів на місяць - смс будуть, але не на всі надходження.

Клієнту з тарифом «економ» прийде повідомлення, якщо переклад зробить фізична особа - наприклад, гроші відправить приятель. Якщо відправником є ​​юридична особа - наприклад, ваш роботодавець, смс ви не отримаєте.

  • Сбербанк онлайн
  • Сервіс «900»
  • «Скарбничка»

Найпростіший спосіб - це «Сбербанк Онлайн». Особистий кабінет можна відвідувати з будь-якого пристрою - з мобільного телефону, планшета, комп'ютера: це безкоштовно, ви оплачуєте тільки інтернет трафік. Кількість входів не обмежена.

Як дізнатися останні надходження на карту Ощадбанку:

Натисніть на карту, щоб побачити 5-10 останніх операцій:

Існує інший спосіб повну банківську виписку за необхідний період (докладніше про те, як в Ощадбанку подивитися надходження на рахунок - в цієї статті )

Коли немає інтернету або не встановлено Сбербанк онлайн - як подивитися прихід коштів? Вам допоможе смс сервіс: надішліть запит «Баланс» на номер 900 і отримаєте повідомлення про стан рахунку. Для користувачів економ пакета смс платні - за тарифом вашого оператора.

Третій, не зовсім ординарний спосіб - для тих, хто принципово не витрачає гроші на смс оповіщення. Ощадбанк пропонує безкоштовну послугу «Скарбничка» - цей сервіс відраховує встановлений користувачем відсоток на ощадний рахунок. Кожне поповнення рахунку Скарбнички супроводжується смс повідомленням. Тобто, встановивши (наприклад) відрахування 50 рублів з кожного надходження - ви не тільки заробите «заначку», а й будете в курсі всіх поповнень свого рахунку (головне - безкоштовно!).

Статті по темі: