Як перенести зображення з флешки на комп'ютер. Як завантажити з флешки фотографії

  1. Стандартний спосіб скопіювати фото з інтернату або комп'ютера на флешку в папку або диск
  2. Універсальний спосіб скопіювати будь-яке фото - навіть захищене

Сучасні ПК дозволяють швидко скопіювати фото з комп'ютера на флешку, папку, диск або з інтернету на сайті в однокласниках, в контакті, з твітера, з Фейсбук, з яндекса і так далі.

Копіювання можна розділити на два види: відразу зберегти фото (дівчат, чоловіків, автомобілів, звірів і т.д.) або зробити їх скріншот.

Другий спосіб дозволяє скопіювати навіть захищене фото з аліекспресс або з інстаграм.

Копіювати можна як з комп'ютера на диск, папку або флешку, так і з диска, флешки, скайпу або пошти на комп'ютер.

Нижче описано два способи, за допомогою яких ви завжди зможете скопіювати будь-яке фото в будь-якому напрямку.

Стандартний спосіб скопіювати фото з інтернату або комп'ютера на флешку в папку або диск

Використовуючи стандартний спосіб копіювання фото з комп'ютера на флешку в папку або диск, вам обов'язково потрібно його виділити блакитним фоном, а це значить клікнути по ньому правою клавішею миші.


Далі повторіть клік знову, тільки тепер уже лівої мишею. Після цього відкриється меню, в якому клацніть на рядок скопіювати.

Тепер зображення буде знаходитися в буфері обміну, і можете вставити його куди завгодно: в папку, на флешку або диск.

Робити таку операцію на сайті потрібно по-іншому. Виділяти зображення не потрібно. Досить підвести до нього курсор і клацнути правою кнопкою миші. Після цього натисніть на рядок: «зберегти зображення як».


Універсальний спосіб скопіювати будь-яке фото - навіть захищене

Віндовс має свою стандартну функцію робити скріншоти. Щоб зайвий раз її не описувати, і дізнайтеся більше.

Використовуючи цей спосіб, ви завжди зможете практично миттєво скопіювати абсолютно будь-яке фото, навіть якщо воно захищене.


Скріншот - це точна копія обраного вами фото, яке можна вставити в будь-яке потрібне місце: на диск, флешку або папку.

Ви також можете нанести на збережене зображення (це актуально для дівчат і чоловіків, які дарують свої фотографії).

«Флешками» сьогодні прийнято називати два різних по виконанню типу пристроїв, застосовуваних для зберігання і перенесення даних. Залежно від того, на якому з них зберігаються ваші фотографії, для їх копіювання можуть знадобитися різні пристрої читання інформації, підключення до комп'ютера. А сама процедура завантаження на жорсткий диск з підключеної флешки практично однакова в обох випадках.

Спонсор розміщення P & G Статті за темою "Як завантажити фото з флешки" Як перекинути фото з фотоапарата на комп'ютер Як сканувати фото в комп'ютер Як збільшити швидкість роботи флешки

Інструкція


Підключіть флешку в роз'єм USB-порту, якщо фотографії зберігаються на USB-флеш-накопичувачі. Це пристрій в пластмасовому корпусі, довжиною приблизно п'ять сантиметрів і товщиною в половину сантиметра, з закритим ковпачком роз'ємом для підключення. Це найбільш поширений варіант виконання, але існує маса стилізованих варіантів, оформлених самими різними способами . Єдиний загальний для всіх ознака - флеш-накопичувачі цього типу обов'язково мають USB-роз'єм.

Після того, як флешка буде підключена до комп'ютера, операційна система визначить новий пристрій і прочитає каталог містяться на ньому файлів. Залежно від установок ОС відразу після цього може відкритися вікно менеджера файлів, в якому буде відображено вміст флешки. Якщо цього не відбудеться, то запустіть менеджер файлів вашої операційної системи самостійно. В ОС Windows для цього можна двічі клацнути по іконці «Мій комп'ютер» на робочому столі або використовувати поєднання клавіш Win + E. У Провіднику розкрийте кореневу папку підключеного флеш-накопичувача, виділіть файли фотографій, які треба скопіювати і натисніть клавіші Ctrl + C, щоб помістити їх список в буфер обміну. Потім розкрийте папку, на жорсткому диску комп'ютера, в яку треба помістити ці файли і натисніть клавіші Ctrl + V. Можна не використовувати буфер обміну, а просто перетягнути виділені фотографії в потрібну папку або на робочий стіл.

Якщо ж фотографії зберігаються не на USB-накопичувачі, а на плоскій флеш-карті, то для її читання потрібно додатковий пристрій - кардрідер. Воно рідко буває встановлено в корпусах персональних комп'ютерів базової комплектації, а в ноутбуках зустрічається трохи частіше. Якщо у вашому комп'ютері немає кардридера, то доведеться придбати його окремо. В цьому випадку пристрій буде мати кабель для підключення до USB-разьему комп'ютера. Спочатку треба підключити пристрій, а потім вставити в нього флеш-карту. Сама процедура копіювання фотографій в цьому випадку не буде відрізнятися від описаної на попередньому кроці.

як просто

Інші новини по темі:


Карти на основі мікросхем перепрограммируемой пам'яті (EEPROM) використовуються для зберігання і перенесення інформації в багатьох мобільних пристроях - стільникових телефонах, цифрових фотоапаратах, MP3-плеєрах і т.д. Для зчитування інформації з таких карт пам'яті, іноді званих флеш-картами, необхідно


Багатьма телефон, крім здійснення дзвінків, використовується і для фотографування. Але переглядати фото на мобільнику, як і здійснювати з ними інші операції, не так зручно. Тому рано чи пізно постає питання про те, як передати фотографії з телефону на комп'ютер. Спонсор розміщення P & G Статті


Помістити фотографію в комп'ютер для обробки, передачі по мережевим з'єднанням або просто для зберігання можна різними способами. Вибір конкретного варіанту залежить від того, де і в якому вигляді зберігається фото. Наприклад, фотографія може бути у вас в класичному паперовому варіанті, або в


Більшість сучасних стільникових телефонів мають вбудовані камери, а ті, які не мають, можуть отримувати фотографії від інших користувачів мобільного зв'язку. Однак переглядати їх навіть на найбільшому за мірками стільникових телефонів екрані не дуже зручно. Рішення проблеми, яке лежить на


Фотографії з пам'яті цифрового фотоапарата рано чи пізно необхідно буде завантажити в комп'ютер, тому що запаси будь-якого носія інформації обмежені. Завантажити фото з фотоапарата в комп'ютер можна різними способами . Спонсор розміщення P & G Статті за темою "Як завантажити фото з фотоапарата в


Зараз дискета як портативний носій інформації використовується все рідше через замалою для сучасних масивів даних місткості. Однак деякі персональні комп'ютери все ж мають в своєму складі дисководи. Якщо він є і у вашому комп'ютері, то операція копіювання файлів на дискету


сучасні цифрові фотоапарати дозволяють робити від декількох сотень до декількох тисяч фотографій за одну сесію. Всі зроблені фотографії можна переглядати відразу на дисплеї фотоапарата, але такий перегляд незручний для перевірки якості знімків, також в ньому не видно дрібні деталі фотографії.


Цифрові фотографії часто доводиться копіювати: переносити з фотоапарата на жорсткий диск, на знімні носії, CD-диски. Це можна робити декількома способами. Освоївшись, ви зможете вибирати той, що для вас зручніше. Вам знадобиться Комп'ютер, фотоапарат, кардрідер. Спонсор розміщення P & G

Для того щоб завантажити фото з флешки на комп'ютер або ноутбук потрібно під'єднати флеш-накопичувач безпосередньо до того пристрою на яке будуть скидатися фотографії. Всі сучасні персональні комп'ютери, ноутбуки, нетбуки і планшети забезпечені USB-інтерфейсом, простіше кажучи USB-портами. У разі якщо потрібно скинути фото з USB-флешки на комп'ютер, підключення флешки здійснюється через будь-який вільний USB-порт.

Підключення до комп'ютера флеш-накопичувача

Після підключення з'являється діалогове вікно в якому пропонуються можливі дії. Якщо «Автозапуск» на комп'ютері відключений, діалогове вікно не з'явитися. Тоді потрібно зайти в «Мій комп'ютер» і там знайти USB флеш-накопичувач.


Тоді потрібно зайти в «Мій комп'ютер» і там знайти USB флеш-накопичувач

Вибираємо «Відкрити папку для перегляду файлів», після чого з'являється папка, що відображає вміст флешки.

Виділення, копіювання та перенесення фотографій

У Windows існують поєднання клавіш, які полегшують роботу з файлами, такі поєднання нам знадобляться:

  • Ctrl + A - Виділення файлів в активному вікні.
  • Ctrl + C - Копіювання виділених файлів, в буфер обміну.
  • Ctrl + X - Вирізати виділені файли, в буфер обміну.
  • Сtrl + V - Вставити скопійовані або вирізані файли з буфера обміну.

У цьому вікні виділяємо потрібні зображення, які потрібно перемістити або скопіювати на комп'ютер, ноутбук. Виділення потрібних фотографій можна здійснити простим захопленням за допомогою миші: ставимо курсор на порожньому місці, натискаємо на ліву кнопку миші і тягнемо рамку, виділяючи потрібні файли.


Після виділення фотографій (файлів) відпускаємо ліву кнопку миші (покажчик повинен знаходиться на файлах) і натискаємо праву кнопку миші. У меню вибираємо (в залежності від того, що потрібно зробити) - скопіювати або вирізати (перенести) фотографії.

У прикладі відбувається виділення і копіювання чотирьох папок із зображеннями. Якщо потрібно виділити все що містяться в папці фотографії або весь вміст знаходяться в активному вікні, натискаємо клавіші «Ctrl + A» або виділяємо все мишею, або як показано на скріншоті кнопка «Виділити все».

Тепер потрібно визначитися з місцем на комп'ютері куди будуть копіюватися або переноситися фотографії. Для цих цілей Ви можете створити нову папку або скористатися наявною. Отже, відкриваємо папку, на комп'ютері, куди будемо переносити файли. І правою клавішею миші натискаємо по порожньому місці в папці, яка призначена для перенесення і в меню вибираємо рядок «Вставити» (приклад, дивіться вище) або комбінація клавіш - «Сtrl + V».


І правою клавішею миші натискаємо по порожньому місці в папці, яка призначена для перенесення і в меню вибираємо рядок «Вставити» (приклад, дивіться вище) або комбінація клавіш - «Сtrl + V»

Усе! файли приступили до копіювання або переносу на комп'ютер. Швидкість переміщення / копіювання залежить від кількості переміщуваних фотографій, їх ваги, швидкості флеш-накопичувача і конфігурації системи. У всякому разі діалогове вікно повідомить всю потрібну інформацію.

Завантаження фотографій з карт-пам'яті

Завантаження фотографій з карт-пам'яті на комп'ютер, ноутбук або нетбук нічим не відрізняється від копіювання фотографій з USB-флеш драйву, описаного вище. Карта пам'яті може підключатися безпосередньо до комп'ютера (якщо він забезпечений відповідним входом).


Карта пам'яті може підключатися безпосередньо до комп'ютера (якщо він забезпечений відповідним входом)

Якщо такого немає на допомогу приходить кардрідер. Карта пам'яті підключається до кардрідер, а він в свою чергу через USB-шнур, підключається до USB-порту комп'ютера. Деякі моделі кардридеров виглядають як USB-флеш-накопичувачі. Будемо раді, якщо дана стаття допомогла завантажити фотографії з флешки на Ваш персональний комп'ютер.